PAX Bohemia s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
48 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 5 045 000 Kč / 5 000 000 Kč
Zainvestováno 5 045 000 Kč / 5 000 000 Kč
Podílí se 242 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti PAX Bohemia s.r.o.

Příběh

Smrt není opakem života, smrt je jeho součást. Zajistit profesionální, ale zároveň citlivé služby s lidským přístupem je v tomto případě to nejcennější, co může společnost pohybující se v tomto oboru nabídnout.

Tato kritéria bezesporu splňuje společnost PAX Bohemia s.r.o., která se zaměřuje na zpopelňování lidských pozůstatků a ostatků již od roku 1995. Jejím jediným jednatelem a zároveň společníkem se v roce 2012 stal pan Lukáš Rychnovský, který se vydal cestou citlivého a lidského přístupu spojeného s maximální profesionalitou.

Filozofii celé společnosti popisuje následovně: “Jsme tady od toho, aby poslední cesta zemřelého proběhla v souladu se zákony naší země, aby bylo možné zpřístupnit pozůstalým osobní účast při žehu a případně provést rozptyl na naší rozptylové loučce.”

Pan Rychnovský si je ovšem dobře vědom, že i v tomto odvětví je nutná modernizace. Ještě před propuknutím pandemie Korona viru se nebál na 6 týdnů odstavit obě kremační pece a udělat jejich totální generální opravu. Tímto krokem jenom potvrdil své letité zkušenosti z oboru a jeho společnost byla jako jedna z mála schopna zvládnout přetížení, které bylo spojeno s propuknutím pandemie. „V době, kdy mnoho krematorií nevydrželo díky svému špatnému technickému stavu nápor způsobený pandemií, my jsme byli oslovování Krajskými hygienickými stanicemi.“ popisuje situaci pan Rychnovský, majitel společnosti. To je jenom důkazem kvality a vysoce profesionálních služeb, které společnost nabízí.

To, že ve svém oboru výborně vyzná potvrzuje i fakt, že jeho společnost v současné době spolupracuje s dalšími 18 pohřebními službami. Jen pro porovnání, když pan Rychnovský do společnosti vstupoval, tak jich bylo pouhých 5. PAX Bohemia navíc svým partnerům nabízí nad rámec kremační služby také svoz zemřelých. Tento svoz preferuje cca 30 % pohřebních služeb.
 
Z ekonomického pohledu se společnost PAX Bohemia pohybuje na velice stabilním a profitabilním trhu s velkými bariérami pro vstup do odvětví. Jen za loňský rok se společnosti podařilo zdvojnásobit obrat na 15 milionů korun, což bylo způsobeno pandemií a enormní poptávkou po poskytovaných službách. Ovšem i v letošním roce je poptávka po jejich službách nadprůměrná a už v červnu tohoto roku realizovala obrat 10 milionů korun.

V dnešní době se stávají krematoria nedílnou a nezbytnou součástí naší společnosti. I z tohoto důvodu je nutné udržovat jak samotné pece, tak jejich software v perfektním stavu. Právě tímto směrem se chce pan Rychnovský ubírat a peníze získané na finGOOD investuje do dalšího rozvoje společnosti.

Na co chceme půjčit

Refinancování investic do oprav a rekonstrukce a další rozvoj.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem a notářským zápisem s přímou vykonatelností.