RMR tech s.r.o.

Výnos
8.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
14 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 6 969 000 Kč / 6 000 000 Kč
Zainvestováno 6 969 000 Kč / 6 000 000 Kč
Podílí se 216 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti RMR tech s.r.o.

Příběh

Vzhledem k dostatečnému zajištění a po dohodě se zástupci společnosti RMR tech došlo k navýšení cílové částky u teto tranše ze 6 na 10 mil. Kč

Vybrat zajímavý projekt a opravdu solidního partnera pro další kontinuální investici vnímáme jako velký závazek vůči našim investorům.
Laťka byla nastavena vysoko a první kontinuální investice se setkala s opravdu velkým úspěchem u našich investorů. Věříme však, že nyní navážeme více než důstojně.

S radostí Vám představujeme třetí tranši s následujícími parametry: úrok 8,5 % p.a., splatnost 28 měsíců, cílová částka 6 000 000 Kč.

Co se změnilo od poslední tranše?

✅ Nákup dalších kontejnerů na sklad - předzásobení kvůli stále rostoucím cenám

✅ Finalizace několika zakázek - těsně před dokončením a instalací u zákazníků

Trocha historie…
Společnost RMR tech s.r.o. vznikla v roce 2013 jako projekt, jehož zakladatelé viděli velký potenciál a hlavně smysl v recyklaci vyřazených lodních kontejnerů. Ty se totiž ukázaly jako perfektní vstupní surovina pro realizaci komerčních i rezidenčních objektů.

Minidomky a modulární objekty jako novodobý trend
Současná doba aktivitám společnosti RMR tech s.r.o. přeje nejen kvůli ekologickým aspektům, ale také díky neutěšené situaci týkající se stavebních povolení. Ta je stále těžší a zdlouhavější získat, takže zákazníci volí možnost výstavby objektů z repasovaných lodních kontejnerů i kvůli rychlosti, efektivnosti...a samozřejmě kvůli šetrnosti k životnímu prostředí.

Samotná výroba modulů, ze kterých jsou objekty sestaveny, může totiž probíhat už ve fázi vyřizování stavebního povolení, což u běžných staveb není téměř možné.

Moderní objekty všeho druhu
Napadlo vás někdy, co všechno lze z vyřazených a recyklovaných lodních kontejnerů postavit? Pan Jakub Zaviačič, jeden ze zástupců společnosti, říká:
“Stavíme vše od sociálních bytů a vkusného bydlení pro seniory, přes startovací bydlení pro mladé a rodinné domy, až po různorodé komerční a semi-rezidenční stavby”.

Pan Zaviačič je vlastně takovým zákazníkem č. 0, protože se svou rodinou bydlí v dvojpodlažním rodinném domě sestaveném ze 4 lodních kontejnerů o podlahové ploše 110m2 a ve videorozhovoru mimo jiné nadšeně prozrazuje: “Dokud vám to neprozradím, nepoznáte, že jste v domě z lodních kontejnerů!”

Kdo za projektem stojí?
Podnikatelský duch, houževnatost a cílevědomost jsou důležitým (a samozřejmě nikoliv jedinými) aspekty, které nás u kontinuálních investic zajímají. A u spol. RMR tech s.r.o. tyto důležité vlastnosti nalezneme hned dvakrát!

Výše zmíněný Jakub Zaviačič je vlastně takovým otcem myšlenky a jedním z průkopníků kontejnerových staveb v Česku. Jakub stojí i v čele spřízněné společnosti STAV KONT development s.r.o. (StavimeZKontejneru.cz) v obou společnostech se věnuje vývoji a zdokonalování produktu. Jakub dokonce získal cenu Social Impact Award za svůj projekt Inteligentního záchranného modulu.

Jeho rovnocenným společníkem je Michal Nebenführ, který se jakožto zdatný ekonom a obchodník zaměřuje na rozvoj byznysu a ekonomické aspekty společnosti. Michal stojí v čele společnosti RMR tech s.r.o. jakožto odborník na na témata, která budou hrát důležitou roli pro vás, investory projektu na platformě finGOOD.

Rozhodně nevynechejte informacemi nabitý videorozhovor, ve kterém jsme pro vás nadějné podnikatelské duo vyzpovídali. Věříme, že vás pánové nadchnou tak jako nás!
Videorozhovor naleznete zde >>

Pomoc po tornádu na jihu Moravy

Nyní se dostáváme k důvodu, proč společnost přichází s úvěrovou poptávkou na platformu finGOOD.
Po nedávném neštěstí, které postihlo oblast jižní Moravy, přemýšleli Jakub s Michalem ihned nad tím, jak co nejefektivněji a nejrychleji pomoci lidem v těchto oblastech.
Navázali kontakt se zasaženými obcemi a nabídli jim možnost výstavby kontejnerových domů, které vyřeší tíživou situaci lidí, kteří ze dne na den přišli o střechu nad hlavou.

A povedlo se! Společnost získala projekt na výstavbu dočasných domů v  zasažené oblasti.
Část z celkové investice 100 milionů korun bude využita k zásadnímu posílení výrobních kapacit (až o 300 %), které jsou k realizaci tohoto projektu potřeba. Zbývající část bude využita na nákup dostatečného množství kontejnerů.

Rychlou, efektivní výstavbou a upřednostněním výroby pro tuto oblast pomohou lidem co nejdříve. A logickým rozhodnutím bylo i využít pro financování crowdfunding a nechat tak vydělat opět lidi - individuální investory - kteří v tomto případě získají velmi lákavé zhodnocení 8,5 % p.a. během 28 měsíců.

Zajištění
Zajištění této investice je ve formě nemovitého majetku a dále samotným projektem výstavby na jihu Moravy, který se (stejně jako u minulé kontinuální investice) bude během pokračujících prací postupně zhodnocovat. Hodnota zajištění se tak bude v čase zvyšovat.