BYDLENÍ Odry s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
14 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 7 146 900 Kč / 7 000 000 Kč
Zainvestováno 7 146 900 Kč / 7 000 000 Kč
Podílí se 211 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti BYDLENÍ Odry s.r.o.

Příběh

BD estate s.r.o. je jednou ze společnosti spadajících pod hlavičku investiční společnosti Vci a.s.. Ta se zaměřuje na investice do nemovitostních a firemních projektů a přes 260 investorů platformy finGOOD do ní investovalo již v září tohoto roku. I tentokrát se můžete těšit na investorsky velmi zajímavou investiční příležitost.

“V oblasti nemovitostí budujeme zajímavé a vhodné prostory. Naším cílem je oživovat v lokalitách našeho působení zajímavé nemovitosti a dávat jim novou funkci a tím i nový život ...S námi místa ožívají.” prozrazuje zástupce společnosti pan David Vágner. Jinak tomu není ani v případě BD estate.

Společnost má v plánu zakoupit bytový dům v městě Odry na Severní Moravě. Město Odry se nachází v zajímavé oblasti mezi Olomoucí a Ostravou. Je velmi dobře dopravně dostupné a přímo situované u sjezdu z dálnice D1. V lokalitě panuje také velký zájem o nájemní bydlení, a to nejenom díky ve městě působícím firmám, ale i blízkým výrobním zónám v okolí.

Bytový dům je v současné chvíli vybaven šesti bytovými jednotkami v dispozicích 2+1, 2+kk a 3+1. Společnost BD estate se chystá budovu dále rozšiřovat, a to dostavbou původního křídla a nástavbou patra. Díky tomu by mělo vzniknout 8 až 10 nových bytových jednotek.

Pojďme se podívat na historii nemovitosti, která není zdaleka obyčejná. Je s ní totiž úzce spjat příběh rodiny Gerlichů jako jedněch z nejvýznamnějších průmyslníků Oderska. Stavba je situována asi 200 m od Masarykova náměstí a navazuje na jeho architekturu. Atmosféru města dokresluje blízkost Oderských vrchů a příznivé klima, které vytvářejí. Odry jsou vstupní branou k množství turistických tras. “Věříme, že v rámci rozvoje náš, jako vždy citlivý avšak tvůrčí přístup, umožní využití maximálního potenciálu této krásné a historicky cenné budovy, který bude i k jejímu prospěchu a prospěchu blízkého okolí.” říká o záměru pan Vágner.

Projekt zapadá do dlouhodobého záměru společnosti provozovat v lokalitě Fulnecka soubor nemovitostí k nájemnímu bydlení a rozvíjet je výstavbou nových bytových jednotek.

Fáze projektu
Společnost BD Estate má budovu již zarezervovanou. Díky tomu vznikl prostor k provedení   potřebných kroků k realizaci projektu. Na nemovitost nejsou vázána žádná práva třetích stran, vyjma nájemních smluv, které společnost převezme. Díky tomu bude tato nemovitost generovat příjem ihned po její koupi. Na první etapu, tedy stavební práce, jsou již vydána potřebná povolení a v rámci ní dojde k dokončení rekonstrukce tří bytových jednotek, úpravě společných prostor a také k realizaci dalších provozně úsporných opatření. Díky této rekonstrukci očekává společnost výnos z pronájmu přesahující 7,4 % p.a.

V další etapě je plánována přístavba části nebo celého původního palácového křídla a nástavby 3NP dodávající objektu jeho původní majestátní vzhled. Budova tak naplno využije svůj potenciál a vznikne dalších 8-10 bytových jednotek při nepřerušeném pronájmu stávajících prostor.

Na co chceme půjčit

Na nákup bytového domu s příslušným pozemkem nacházejícího se v okrese Nový Jičín, obci Odry.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je plně zajištěn zástavou nemovitého majetku, směnkou s avalem a notářským zápisem k přímé vykonatelnosti.