Kolovna Koncept s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 747 400 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 3 747 400 Kč / 3 000 000 Kč
Podílí se 139 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Kolovna Koncept s.r.o.

Příběh

Jak se říká - do třetice všeho dobrého.
Po dvou úspěšných tranších, které Kolovna Koncept využila na výstavbu Bike centra v Hynčičích pod Sušinou a rozvoj urban mobility ve městech, se nyní na finGOOD vrací pro svoji třetí tranši.
Kolovna Koncept má nyní možnost za výhodných podmínek zakoupit skladové zásoby na příští sezónu. To ji dá neodiskutovatelnou konkurenční výhodu a právě za tímto účelem přichází pro další tranší na finGOOD. To je také důvod, proč se nám u této tranše podařilo vyjednat lepší zhodnocení než u předchozích tranší.

Širokospektrální a dobře diverzifikovaný byznys Kolovny spojuje to, co Češi milují a po čem je v posledních letech neutuchající hlad: cyklistiku, outdoor, výlety do přírody.

Ale jsou to samozřejmě spojené nádoby a zásluhu za zvýšený zájem o cyklistiku lze připsat právě skvělé dostupnosti profesionálních služeb v tomto oboru. Díky projektům jako Kolovna, která má dnes ve své nabídce značky jako Scott, Cannondale, Bergamont, POC, Patagonia a další.

Byznys Kolovny je rozkročen ze široka mezi online a offline prodejem, vlastním bike centrem a penzionem v Hynčicích p. Sušinou a také mezi regiony, díky prodejnám s půjčovnami v Praze, Brně a Ostravě.

Mrkněte na videa detailně představující Kolovna Koncept >>

Pokud si zvolíte odvětví, které zažívá obří boom, a navíc zákazníkům nabídnete perfektní servis, tak váš byznys poroste. A přesně to se daří Kolovně, která třeba v onlinu roste dokonce mnohem víc, než původně její spolumajitel Rostislav Posker předpokládal (ne, že by si to nepřál).

Před několika měsíci, když jsme investorům představovali Kolovnu poprvé, vyzpovídali jsme důkladně pana Poskera ve videorozhovoru, který si můžete stále pustit na našem blogu >>

Nyní k aktuální situaci dodává:
„V této kategorii vidíme nejefektivnější a nejzdravější budoucnost v dopravě a cestovním ruchu. Našim cílem je vytvořit infrastrukturu v městských aglomeracích a segmentu cestovního ruchu - ubytování. Prostřednictvím parkovacích a dobíjecích stanic (P&D), které realizujeme jako kontejnerové moduly vytvoříme infrastrukturu se službami pro provozovatele P&D v podobě nabídky financování, pravidelného servisu, nabídky elektrokol a mapové aplikace. V tomto uceleném konceptu vidíme potenciál nejméně 250 mil. CZK obratu.”

Řečí čísel...
Celkové tržby Kolovna Koncept v roce 2020 dosáhly 36,6 mil. Kč, přičemž již během prvního pololetí 2021 loňský obrat překročil 40 mil. Kč!
Přitom obchodní marže vzrostla z loňských 22 % na letošních 31 % během prvního pololetí.
Veškeré podrobnosti naleznete (po přihlášení) v přiložené podrobné analýze.

Další podrobnosti o Kolovna Koncept >>

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn firemní směnkou s avalem, notářským zápisem s přímou vykonatelností a zástavou nemovitého majetku.