J&V Investments s.r.o.

Výnos
8.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
27 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 174 000 Kč / 964 000 Kč
Zainvestováno 1 174 000 Kč / 964 000 Kč
Podílí se 47 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti J&V Investments s.r.o.

Příběh

J&V Investments s.r.o. přichází na naší platformu pro financování svého projektu již po třetí, takže pokud je vám název společnosti povědomý, nemýlíte se.
A opět se jedná o projekt, který se zaměřuje na to, v čem je pan Ing. Jan Vaculka, jediný majitel a jednatel společnosti, jako ryba ve vodě!

Společnost pana Vaculky se specializuje na vyhledávání zajímavých nemovitostí, které nejsou přímo určeny k bydlení nebo jsou momentálně v nevyhovujícím stavu.
A pokud takovou nemovitost nalezne, prověří právní a ekonomické aspekty a vše mu do sebe zapadne, koupí ji, zrekonstruuje a následně přebuduje na byty, které poté pronajímá.

Naposledy od investorů platformy finGOOD získal 2,3 mil. Kč na projekt, v ramci kterého vznikají v Jemnici 3 byty. Projekt je již velice blízko svému dokončení a není se čemu divit - J&V Investments spolupracuje s prověřenou a spolehlivou partou vlastních řemeslníků, kteří se práce nebojí.

Ale komu se nelení, tomu se zelení, a proto když pan Vaculka objevil další vhodný objekt, pustil se rovnou do příprav dalšího, tentokrát podstatně většího a ekonomicky zajímavějšího, projektu.

Oč se jedná?
J&V Investments chystá nákup nemovitosti vč. přilehlých pozemků nacházejících se v těsné blízkosti Litvínova. V současné době se objekt skládá z 9 bytových jednotek, které jsou již plně pronajaty  a hospody s prádelnou.
Pan Vaculka má ale s objektem své plány: hospodu přebuduje na další 2 bytové jednotky o dispozici 1+1 a prádelnu pak na 3 bytové jednotky o dispozici 1+1.

Současná hodnota nemovitosti je odhadnuta na 6 mil. Kč, avšak po provedené rekonstrukci se hodnota zvýší na 8,5 mil. Kč.
A právě tato nemovitost spolu s dalším nemovitostí (osobní byt pana Vaculky v Pardubicích) v hodnotě 2,4 mil. Kč poslouží jako zajištění tohoto úvěru. Jedná se tedy o opravdu nadstandardně zajištěný úvěr.

Přestože v tomto roce oslaví pan Vaculka teprve své osmadvacaté narozeniny, má s tímto druhem podnikání bohaté zkušenosti - během posledních let vybudoval nemovitostní portfolio v celkové hodnotě přes 30 mil. korun, které zahrnuje 6 bytů v Pardubicích nebo bytový dům o 7 jednotkách s přidruženým komerčním prostorem v Chrasti u Chrudimi!

Ptáte se, jak je to možné vzhledem k relativně nízkému věku jediného jednatele a majitele J&V Investmetns? “Rodičům dodnes vděčím za (z dnešního pohledu spíše symbolickou) pomoc, když jsem získal 150 tisíc korun ze stavebního spoření. To by ale nestačilo - pečlivě jsem zvažoval, jak s těmito penězi naložit a samozřejmě jsem také přiložil ruku k dílu. Podařilo se mi vydělat zajímavou částku během studií v USA a pak následnou prací v Praze pro zahraniční konzultantskou společnost. To už byl solidní základ pro prvotní vstup do světa nájemních realit.” říká Jan Vaculka.

My mu fandíme na jeho podnikatelské cestě, na které se nebojí vyhrnout si rukávy a svou prací přímo zlepšovat situaci na trhu se solidními a slušnými nájemními byty, kde panuje dlouhodobý nedostatek. 

“Setkal jsem se s argumentem, že investoři do rezidenčních nájemních nemovitostí přispívají k současné situaci, kdy je nedostatek dostupných bytů na trhu. Není to však takto černobílé - vyhledávám nemovitosti, které k tomuto účelu neslouží nebo jsou v nevyhovujícím stavu. A následně v nich byty vznikají” dodává Vaculka.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem, zástavou nemovitého majetku a notářským zápisem k přímé vykonatelnosti