Crane Rental s.r.o.

Výnos
8.5 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 068 000 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 3 068 000 Kč / 3 000 000 Kč
Podílí se 147 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Crane Rental s.r.o.

Příběh

Investorům, kteří jsou s námi již aspoň půl roku určitě není Crane Rental neznámý a my jsme hrdí na to, že investoři platformy finGOOD umožnili této dravé společnosti posunout byznys na další úroveň. Díky získanému financování Crane Rental rozšířil portfolio stavebních strojů a mohl tak získat nové klienty a zakázky.

Společnost se investorům odvděčila splácením přesným jako pověstné švýcarské hodinky a nyní se chystá k další expanzi.
V rezervaci u spolehlivého zahraničního partnera (dodavatele) čeká kvalitní stavební jeřáb, pro který už je také podepsaná zakázka s novým zákazníkem, který si stroj obratem dlouhodobě pronajme.

Věříme, že v současné době více než kdy jindy oceníte investiční příležitost s pevnými základy. Tedy takovou, jejíž byznys je řízen reálnou tržní poptávkou a ekonomickými výsledky, nikoliv pouze domněnkami a budoucími plány.
Rozhodně lze říci, že společnost udeřila pomyslný hřebíček na hlavičku, protože díky svým kontaktům, znalosti prostředí a dlouhým čekacím lhůtám u konkurence se podařilo velice rychle vytížit všechny jeřáby, z nichž každý je vypůjčen v průměru 10 měsíců v roce!
Ze své podstaty jsou jeřáby využívány u projektů větších rozměrů, což je specifický obor, ve kterém nedochází k výraznějším výkyvům poptávky po zapůjčované technice. Stavební projekty jsou totiž plánovány dlouho dopředu, což umožňuje Crane Rentalu dobře plánovat nákupy strojů, jejich pronájmy a v době dnešní stavební horečky zaručuje i solidní cash flow.

Crane Rental s.r.o. vznikla jakožto SPV (společnost zvláštního určení) a odděluje tak půjčovnu jeřábů od ostatních aktivit své mateřské (a ručitelské) společnosti.
Od poslední úvěrové  tranše však došlo k osamostatnění a Crane Rental je samostatnou společností.

Na co chceme půjčit

Stavební stroje - jeřáby určené k dlouhodobému pronájmu novému klientovi, se kterým je již podepsaná smlouva.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr bude zajištěn firemní směnkou, zástavou movitého majetku a notářským zápisem k přímé vykonatelnosti pohledávky a uznání dluhu.