LAPROD A.K., s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 848 000 Kč / 1 500 000 Kč
Zainvestováno 1 848 000 Kč / 1 500 000 Kč
Podílí se 90 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti LAPROD A.K., s.r.o.

Příběh

Diverzifikace je nedílnou součástí investování, a proto vám po sérii developerských a realitních investičních příležitostí s radostí přinášíme vítanou změnu!

Asi všichni milujeme kvalitní, chuťově i pohledově výborné chlebíčky a lahůdky. A přesně na výrobu tohoto sortimentu vsadila paní Helena Lišková se svým podnikatelským záměrem již v roce 1997.

A vyplatilo se. Během bezmála čtvrt století se její společnost LAPROD A.K., s.r.o. (dále i jako “Laprod”) vypracovala na pozici dodavatele velkoobchodních odběratelů, mezi kterými nalezneme Globus ČR nebo Makro České Budějovice. Mimo to také provozuje 2 vlastní firemní prodejny v centru Českých Budějovic a poskytuje cateringové služby.

Výsledky společnosti jsou dlouhodobě stabilní a obrat se mnoho let drží nad 10 mil. Kč a v roce 2019 dosáhla společnost obratu dokonce 13 mil. Kč. Rok 2020 byl zkouškou téměř pro všechny podnikatele (vyjma několika oblastí), ale Laprodu se podařilo udržet obrat na 11,6 mil. Kč. K poklesu odbytu došlo z pochopitelných důvodů převážně v oblasti cateringu.

Co je klíčem k dlouhodobému a stabilnímu úspěchu společnosti?

K tomu paní Lišková říká: “Dlouhodobě směřujeme ke kvalitě. Nejsme průmyslovou továrnou na lahůdky, pečlivě si vybíráme zejména malé lokální dodavatele a využíváme jejich kvalitní a prověřené suroviny. Jako jedni z mála výrobců v tomto segmentu můžeme s čistým svědomím říct, že do našich výrobků nepřidáváme žádné konzervanty a neprodlužujeme uměle trvanlivost čerstvých výrobků.” A na to dnes zákazníci slyší možná víc než kdy dříve.

Velmi pozitivně hodnotíme také ochotu přizpůsobit se změnám na trhu v minulém roce. Někteří podnikatele zůstali ochromeni, ne však paní Lišková a její Laprod!

Na zvýšenou poptávku ze strany koncových zákazníků reaguje vybudováním vlastní online prodejní platformy s rozvozem, která vzniká na doméně www.KralovstviChlebicku.cz .

Unikátní e-shop tak nově obslouží klienty společnosti pohodlně a online a souběžně s ním vzniká také nová kamenná prodejna Království chlebíčků. V této chlebíčkové a lahůdkové centrále v srdci Českých Budějovic budou odbavovány objednávky e-shopu a navíc nabídne zákazníkům i osobní odběr s možností příjemného posezení až pro 50 osob, ochutnávky lahůdek a dobré kávy. Samozřejmě jakmile to situace dovolí. E-shop nabídne zákazníkům možnost objednat si veškeré občerstvení na oslavu, firemní posezení či jednání a to včetně nápojů, rautových mís atd.

E-shop s rozvozem poskytne společnosti nový zdroj příjmů s vyššími maržemi (odhadovaný nárůst ročních tržeb o 3,5 mil. Kč), zlepší kontrolu kvality výrobků vč. takzvané poslední míle. Bude také blíže koncovým zákazníkům a posílí svou značku v oblasti lahůdkářství a cateringu v dané lokalitě.

Na co chceme půjčit

  • finalizace prodejní platformy KralovstviChlebicku.cz
  • dovybavení již téměř připravené prodejny / výdejny Království chlebíčku
  • propagace e-shopu
  • vlastní chladící rozvozové vozidlo

Jaké jistoty nabízíme

Společnost nabízí zajištění formou směnky s avalem majitele a notářským zápisem s přímou vykonatelností