KLM-CZ spol. s r.o. VIP

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 414 000 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 2 414 000 Kč / 3 000 000 Kč
Podílí se 58 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti KLM-CZ spol. s r.o. VIP

Příběh

Privátní nabídka končí 7.1.2021 v 17:00!

Solidním a schopným společnostem z oboru stavebnictví se v posledních letech nebývale daří a nic na tom nemění ani současná opatření, se kterými se v různých podobách musí trh vypořádat už více než půl roku. Stavební firmy, které se zaměřují na větší projekty, mají také nespornou výhodu v tom, že tyto zakázky jsou projektovány a plánovány s delším časovým předstihem a o to méně pak jejich realizace podléhá aktuálním náladám na trhu.

Investoři na stabilní společnosti s historií z kategorie “cihly a malta”, tedy ty, které tvoří něco hmotného a hmatatelného, slyší. I proto vám s radostí představujeme KLM-CZ s.r.o., která je přesně tímto typem společnosti. Její historie se píše už od roku 2005 a v jejím čele stojí pan Tomáš Blaha jakožto jediný jednatel a společník.

Bez nadsázky lze říci, že stavebnictví a developmentu zasvětil pan Blaha v podstatě celý svůj profesní život a stojí mimo jiné v čele i další stavební společnosti Chýnovská stavební s.r.o., se kterou spol. KLM-CZ již mnoho let velmi úzce spolupracuje. Za pana Blahu hovoří jednoznačně výsledky práce jeho společností, které za sebou mají mnoho úspěšných projektů nejen v České republice, ale i v Německu. Za zmínku určitě stojí spoluúčast na výstavbě kanceláří s podzemními garážemi a 87 bytových jednotek v Mnichově, výstavba bytového domu s podzemními garážemi v Dachau a na kraji Mnichova nebo výstavba 8 bytových domu v Plané nad Lužnicí či výstavba komfortního bydlení pro 36 rodin v Chýnově.

Díky dlouhodobému zaměření na stavby tohoto typu a rozsahu vyrostla společnost KLM-CZ až k obratu 39 mil. Kč v roce 2019 a dokonce přes 55 mil. Kč k září 2020. Úctyhodný výkon, který dokazuje, že společnost nezpomaluje. Sluší se však dodat, že za letošním masivním nárůstem tržeb stojí i fakt, že byly dokončeny a předány hned dva bytové domy a na dalších bytových domech se stále pracuje. To vše s průměrnou solidní provozní ziskovostí okolo 10 %, v letošním roce dokonce téměř 30 %, což vyplývá ze zmíněného nárůstu objemu dokončených staveb.

A co společnost chystá dál? Pokračovat, v čem je silná!

  • Dokončit stavbu posledních 3 (z celkových 8) bytových domů se 111 bytovými jednotkami

  • Zahájit v roce 2021 stavbu Obchodního centra Polná, což bude mít zásadní vliv na kvalitu života rychle rostoucího počtu mladých rodin, které se do nových bytů v Polné stěhují, avšak za nákupy a službami musí stále dojíždět do Jihlavy

  • Pustit se do výstavby 3 bytových domů s 50 byt. jednotkami, 16 soliterních a 28 řadových domků na opačném konci Polné, o čemž je momentálně (a prozatím úspěšně) diskutováno se zástupci obce

Jak vidíte, pan Blaha se budoucnosti rozhodně nebojí a sází na neustálý hlad trhu po dostupném a kvalitním bydlení. Zároveň se jedná o rostoucí společnost s historií, která má výborně nakročeno i do dalších let. Věříme proto, že zaujme mimo jiné i konzervativně uvažující investory, kterým jsou bližší měsíční anuitní splátky. Veškeré detaily a tvrdá data naleznete jako obvykle v podrobné analýze (pro přihlášené), takže se rovnou pojďme podívat na účel požadovaného úvěru, o který společnost přišla požádat investory platformy finGOOD.

Ještě však připomenu, že tato privátní nabídka je limitovaná na 3 mil. Kč a končí 7. ledna v 17:00.

Na co chceme půjčit

Provozní financování dostavby 3 bytových domů, po jejichž dokončení společnost obdrží prostředky z prodeje.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr bude zajištěn směnkou s avalem, zástavou stavebního pozemku a notářským zápisem s přímou vykonatelností.