KTK CONSTRUCT s.r.o.

Výnos
8.5 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 873 000 Kč / 2 000 000 Kč
Zainvestováno 1 873 000 Kč / 2 000 000 Kč
Podílí se 98 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti KTK CONSTRUCT s.r.o.

Příběh

Pokud jste v posledních letech stavěli či rekonstruovali nemovitost, jistě víte, že není zrovna jednoduché sehnat kvalitní a spolehlivou firmu, navíc v přijatelném termínu. Pro Prahu a přilehlé okolí to platí dvojnásob a této situace si byl velmi dobře vědom i pan Cristian Tiple, který zkonsolidoval své aktivity a dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví a dal tak vzniknout společnosti KTK Construct s.r.o. (dále také KTKC). Firmu řídí a rozvíjí s pomocí své manželky Karin, která je zároveň společnicí i jednatelkou.

Specializací KTKC je výstavba rodinných domů, rekonstrukce bytů a domů včetně kompletace na klíč (včetně projektové dokumentace). KTKC dále provádí veškeré zednické a obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader i zateplování budov. Předmětem činnosti jsou také instalatérské práce a kompletní elektroinstalace.

Díky zdařilým zakázkám a pozitivním referencím tržby průběžně rostou a společnosti se daří získávat stále zajímavější a lukrativnější zakázky. Za zmínku například stojí projekt rekonstrukce sportovní haly v Budyni nad Ohří, kterou KTKC dokončí během listopadu 2020.

Vzhledem k neutěšené situaci ve stavebnictví v posledních letech nelze říci, že by manželé Tipleovi našli vyloženě díru na trhu, ale není to vždy o tom znovu vynaleznout kolo. Chopili se zkrátka příležitosti ve stabilně rostoucím odvětví, ve kterém postupně, krok za krokem budují a rozšiřují svou firmu.

Zakázek mají v KTK Construct dostatek a proto společnost roste i v době koronavirových opatření. Růst s sebou samozřejmě nese i zvýšenou potřebu provozního kapitálu a firma se chystá investovat i do rozšíření vlastního 5 členného týmu o nového a zkušeného stavbyvedoucího, který firmě opět umožní nabrat a řídit další nové posily. Nad to společnost také zastřešuje a dle potřeby najímá další 3 týmy po cca 5 řemeslnících na volné noze. Díky tomu firma zvládne příliv nových zakázek, které jsou nyní rozjednané.

Investory jistě kromě solidního zhodnocení 8,5 % p.a. zaujme i jednoduchá a průhledná bilance společnosti, velmi přijatelná ziskovost a obor, který takřka nepodléhá aktuálním koronavirovým opatřením.

A nakonec je tu příjemný bonus pro všechny investory, kteří se prostřednictvím platformy finGOOD rozhodnout podpořit tento projekt: Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci své nemovitosti využít služeb spol. KTK Construct, můžete počítat se slevou 3 %!

Na co chceme půjčit

Nákup dalšího vybavení a rozšíření projektového týmu, který se soustředí na uvedení nového produktu společnosti na trh v roce 2021

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn firemní směnkou s avalem majitelů, notářským zápisem a movitým majetkem ve výši 2 MCZK.