ANDANAS TRANS s.r.o.

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 546 000 Kč / 1 500 000 Kč
Zainvestováno 1 546 000 Kč / 1 500 000 Kč
Podílí se 58 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ANDANAS TRANS s.r.o.

Příběh

Společnost ANDANAS TRANS s.r.o. (dále také AT) doposud stavěla svůj rostoucí byznys na všem, co se točí kolem autobusové dopravy. Zakladatelka a jediná majitelka a jednatelka společnosti paní Iryna Žemličková již mnoho let žije, podniká a platí daně v České republice, avšak její kořeny sahají až do západní Ukrajiny.

Zkušeností a znalostí trhu a poptávky v obou těchto zemích se rozhodla využít a začala provozovat vlastní autobusovou linku na trase Praha - Čop, což je což je město ležící v jihozápadním cípu Ukrajiny, nedaleko hranic s Maďarskem i Slovenskem.

Díky stabilní a pravidelné poptávce po službách zajišťujících dopravu mezi ČR a Ukrajinou pochází 80 % tržeb AT z provozování a pronajímání vlastního autobusu. To však paní Žemličkové nestačilo, a tak zbývajících 20 % tržeb generuje její pokladna, kterou provozuje na pražském Florenci a v níž prodává i jízdenky jiných mezinárodních autobusových přepravců, zejména však těch, kteří se zaměřují na přepravu osob mezi ČR a Ukrajinou.

Jakožto perfekcionistka, která chce svým klientům - pasažérům nabízet kompletní servis a služby, zajišťuje jim také vízovou podporu a zprostředkovává zdravotní pojištění.

Samozřejmě musí padnout i otázka “co mezinárodní přeprava v době covidové?”Společnosti i v období nejpřísnějších koronavirových opatření nepřetržitě fungovala a nezaznamenala zásadní pokles příjmů. Dle slov majitelky Andanas Trans je to dáno také tím, že obvyklí pasažéři nejsou pouze turisti, ale převážně ze strany agentur velmi žádaní pracovnící, kteří jezdí pravidelně v obou směrech.

Na co chceme půjčit

Když se byznysu daří a objeví se nové příležitosti, je žádoucí popohnat růst pomocí čerstvého kapitálu - a to je případ i Andanas Trans! Získané prostředky společnost využije k nákupu kamionu a zahájení vlastní kamionové přepravy. Tato aktivita bude zároveň představovat i nový příjmový pilíř společnosti, protože mezinárodní přeprava zboží je nezbytnost a pravděpodobně nepodlehne ani případným novým opatřením proti šíření covid-19.

Jaké jistoty nabízíme

Společnost ANDANAS TRANS nabízí zajištění formou firemní směnky s avalem majitele, notářským zápisem přímou vykonatelností a zástavou majetku ve výši 1,5 MCZK.