Crane Rental s.r.o.

Výnos
7 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 400 000 Kč / 2 000 000 Kč
Zainvestováno 2 400 000 Kč / 2 000 000 Kč
Podílí se 80 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Crane Rental s.r.o.

Příběh

Věříme, že v současné době více než kdy jindy oceníte investiční příležitost s pevnými základy. Tedy takovou, jejíž byznys je řízen reálnou tržní poptávkou a ekonomickými výsledky, nikoliv pouze domněnkami a budoucími plány. A přesně to je případ společnosti Crane Rental s.r.o., která vznikla jakožto SPV (společnost zvláštního určení) a odděluje tak půjčovnu jeřábů od ostatních aktivit své mateřské (a ručitelské) společnosti.

Zaměřme se nejdříve na právní stránku této investice: SPV, tedy společnost zvláštního určení, připomíná ze všeho nejvíce dceřinou společnost, která je však od své “matky” oddělena po finanční, právní i majetkové stránce. Díky vyčlenění půjčovny jeřábů do samostatné SPV dojde u této investice k naprostému zprůhlednění hospodaření.

Pojďme se tedy podívat na samotný byznys a čísla, která jsou to nejdůležitější, co by vás u této investice mělo opravdu zaujmout!

Roli mateřských společností a zároveň spoluručitelů zde zastávají spol. Capital Unicorns SE a Tandarde s.r.o.. tak se na ně pojďme podívat podrobněji:

Capital Unicorns SE (řízená taktéž jednatelem Crane Rental s.r.o., Petrem Halvou) disponuje základním kapitálem ve výši 120 000 EUR a k rozvoji aktivit Crane Rental přispěje 15členným týmem zkušených obchodníků. Zároveň zajistí i marketingovou podporu. Druhým spoluručitelem je Tandarde s.r.o. s více než 10letou historií a obratem 73 mil. Kč v roce 2019. Hlavními podnikatelskými aktivitami a zároveň generátorem cca 90 % tržeb společnosti byly montáž a ukládka betonářské výztuže, ke kterým před 4 lety přibyla i půjčovna jeřábů. Těch společnost nyní půjčuje již 5.

Rozhodně lze říci, ze tímto společnost udeřila pomyslný hřebíček na hlavičku, protože díky svým kontaktům, znalosti prostředí a dlouhým čekacím lhůtám u konkurence se podařilo velice rychle vytížit všechny jeřáby, z nichž každý je vypůjčen v průměru 10 měsíců v roce!

Ze své podstaty jsou jeřáby využívány u projektů větších rozměrů, což je specifický obor, ve kterém nedochází k výraznějším výkyvům poptávky po zapůjčované technice - projekty jsou totiž plánovány dlouho dopředu.

Na co chceme půjčit

Zde se dostáváme k samotné podstatě této investiční příležitosti! Půjčovna jeřábů se ukázala být dalším lukrativním a stabilním zdrojem příjmů a společnost chce proto poskytnutý úvěr využít k nákupu dalších dvou jeřábů, aby mohla uspokojit rostoucí poptávků v tomto segmentu. Nově pořízené jeřáby budou samozřejmě součástí zajištění této velmi zajímavé investice.

Tato investiční příležitost jistě nenechá chladnými ty z vás, kdo do svého portfolia hledáte investici s nadstandardním zajištěním i zúročením, výbornými ekonomickými výsledky a předpokladem pro růst. Neváhejte si projít veškerá čísla a detaily, které naleznete v podrobné analýze (pro přihlášené).

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem majitelů a zástavou 2 jeřábů v hodnotě převyšující 2 MCZK.