ESG Dolní Lomná s.r.o.

Výnos
6 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
48 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 508 000 Kč / 3 500 000 Kč
Zainvestováno 2 508 000 Kč / 3 500 000 Kč
Podílí se 73 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ESG Dolní Lomná s.r.o.

Příběh

ESG Dolní Lomná (dále “ESG”) je přesně tím typem podniku a příběhu, který stojí za to podpořit a dopomoci mu k růstu - posuďte sami. Otec a syn, Stanislav a Petr Ščurkovi, spolu po mnoho let budují společnost, která se zaměřuje na provádění stavebních prací a pohostinství. Tato prosperující spolupráce vyústila v založení další společnosti ESG, kde se tento rodinný tandem zaměřil na lidsky i byznysově velmi zajímavý segment trhu.

Z vlastních prostředků vybudovali moštárnu a ze srdce Těšínských Beskyd přinášejí na trh to, po čem dnešní doba hlasitě volá. Pod vlastní značkou GOROLLZA (gorollza.cz) vyrábí a prodávají široké spektrum ovocných výrobků výhradně ze surovin nakoupených od ověřených regionálních pěstitelů a certifikovaných dodavatelů. Ve svém jablečném moštu, speciálních ovocných džemech a sušeném ovoci se vyhýbají i umělým sladidlům a konzervantům. Ve vlastní, moderně vybavené moštárně pak umožňují pěstitelům zpracování vlastního ovoce.

Tento krásný projekt vybudovali Ščurkovi ze svých vlastních zdrojů, avšak pro další rozvoj by již rádi použili externí kapitál - kromě provozního financování jej využijí také na vybavení a brzké spuštění vlastního ovocného lihovaru, kde vám během 2-3 hodin vypálí lahodnou pálenku z vlastního ovoce. Čekání na vlastní destilát si můžete zpříjemnit u kávy nebo čaje a sledovat celý proces!

Start produkce si sice pečlivě připravili a rozplánovali, ale čáru přes rozpočet udělala, jak jinak, koronavirová opatření - v tom bohužel nebylo ESG výjimkou. Kvůli opatřením totiž nebylo možné, aby odběratele z řad restaurací a malých prodejen lokálních produktů dokázaly naplnit očekávání a byznysová předsevzetí. Jak tomu ale u solidních projektů bývá, dobrá příprava nepřijde vniveč a smělé plány se pouze přesouvají do dalšího kvartálu

Na co chceme půjčit

Společnost získané prostředky použije především na provozní financování.

Jaké jistoty nabízíme

Chápeme, že i když se vám projekt líbí, očekáváte nějaké jistoty - pak máme skvělou zprávu! Investice je v plné výši zajištěná vlastní nemovitostí (moderní novostavbou) v hodnotě 6 840 000 Kč! ** Úvěr je také zajištěn směnkou s avalem majitele. Regionální a moderní produkt, rodinná firma se zkušenostmi a silné zajištění - to jsou silné argumenty této investiční příležitosti. Financování bude poskytnuto formou balonového úvěru, což je na finGOODu premiéra.

** Odhad ceny nemovitosti byl proveden 16. 7. 2020, po vyžádání je k dispozici jeho nahlédnutí