ELMONTEX a.s.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 100 000 Kč / 2 000 000 Kč
Zainvestováno 2 100 000 Kč / 2 000 000 Kč
Podílí se 57 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ELMONTEX a.s.

Příběh

Byznys společnosti Elmontex stojí dlouhodobě a stabilně na 3 pilířích: elektromontáže (od roku 1992), hotelnictví (od 1994) a letectví (od 1998). A v současné době se tato diverzifikace ukazuje jako silná výhoda!

Je pochopitelné, že v současné době zažívá hotelnická divize dočasný útlum (na čerstvou vlnu navrátivších hostů už však čeká nově vybudovaný vlastní minipivovar a zmodernizovaná restaurace!), odnož elektromontáží však zůstala silně zisková. A v letectví se podařilo dojednat mnoho nových zakázek - mezi nimi například letecká vakcinace lišek proti vzteklině v Polsku, před podpisem je také dvouleté smlouva na vakcinaci v Chorvatsku. Dále má společnost podepsanou smlouvu se zákazníkem z Číny na výcvik pilotů od srpna 2020 a vzhledem k uvolnění karanténních opatření budou obnoveny i veřejné lety.

Navíc, společnost Elmontex není našim investorům neznámá - pro první úvěr si na finGOOD přišla na začátku roku 2019 a dodnes ho bez problému splácela.

Zajímá vás více podrobností? Podívejte se na rozhovor s Miloslavem Kašíkem, zakladatelem a spolumajitelem společnosti na našem blogu!

Na co chceme půjčit

Společnost chce půjčit především na financování realizace zakázek vakcinace v Polsku a případně i v Chorvatsku.

Jaké jistoty nabízíme

Společnost nabízí zajištění formou firemní směnky s avalem majitele a zástavu letadla v hodnotě 3 MCZK.