Re&Ma sales and services

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 580 000 Kč / 1 000 000 Kč
Zainvestováno 580 000 Kč / 1 000 000 Kč
Podílí se 38 investorů
Investice nebyla zainvestovaná

V tomto případě bylo nezbytně nutné vybrat celou částku. Protože se to nepodařilo, musíme investici zrušit.

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Re&Ma sales and services

Příběh

Re&Ma sales and services s.r.o. (dále jen ReMa) se na první pohled jeví jako poměrně standardní obchodní společnost s hutním materiálem - tedy žádná raketová věda. A je zřejmé, že stabilní společnost v tradičním odvětví je právě to, co konzervativní část investorů v dnešní turbulentní době ocení.

Nicméně, při důkladné analýze společnosti jsme zjistili i několik zajímavých a pozitivních okolností, které společnosti ReMa zajišťují silnou konkurenční výhodu.

V první řadě je důležité zmínit, že na trhu se nachází velké množství obchodníků s hutními materiály, kteří nedisponují skladovým či zpracovatelským zázemím.

To však není případ ReMa, která díky vlastním možnostem zpracování dokáže nabídnout rozmanitou škálu materiálů (od trubek a profilů přes plechy, nosníky až po betonářskou ocel a válcovaný materiál). Tyto materiály pak dokáže dále zpracovávat, což posouvá marži k nadstandardním 18-35 % , zatímco běžná obchodní marže se pohybuje mezi 5-9 %! Další nezpochybnitelná výhoda plyne z vlastního skladovacího zázemí , díky čemuž dokáže ReMa pružně zajistit vychystávání a distribuci materiálů a výrobků pro své zákazníky.

V neposlední řadě pak ReMa nakupuje materiály přímo od prvovýrobců (či větších zahraničních velkoskladů v IT, DE, PL,...), čímž eliminuje existenci zprostředkovatelských subjektů a opět tak zvyšuje svou marži.

O jednoduchosti a přehlednosti finančních i produktových toků či odběratelské a dodavatelské struktuře se můžete přesvědčit v podrobné popsané v analýze (pro přihlášené ke stažení), ale zaměřme se ještě na to, jak investované prostředky mohou společnosti ReMa pomoci posílit svou tržní pozici.

Na co chceme půjčit

ReMa primárně potřebuje provozní kapitál na financování zásob, aby mohla ještě více rozšířit svou nabídku základních typů materiálů a uspokojit velké odběratele v ČR i v zahraničí. V případě flexibilního dodání z vlastního skladu jsou tito odběratelé schopni tolerovat i vyšší ceny (což znamená opět vyšší marži pro ReMa). Dále pak společnost zvažuje investici do jednoúčelových strojů k dalšímu opracování materiálů (závitořezka a drážkovačka větších průměrů, pila pro úhlové řezy).

Jaké jistoty nabízíme

Společnost nabízí investorům zajištění formou směnky s avalem majitele a notářským zápisem s přímou vykonatelností.