METANET

Výnos
6 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 257 000 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 2 257 000 Kč / 3 000 000 Kč
Podílí se 60 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti METANET

Příběh

Společnost byla založena v roce 1997 původně jako obchodní společnost pod názvem Metanet Trading Group s.r.o. V roce 2012, během restrukturalizace a rebrandingu, společnost získala nové jméno METANET s.r.o. a od počátku roku 2014, byla zahájena výroba polotovarů na CNC pálících strojích v pronajatých výrobních prostorách firmy Vítkovice a.s. ve Frýdku- Místku. Na konci roku 2018 společnost Metanet spustila další dva výrobní úseky - svařovnu a obrobnu.

www.metanet.cz

V současné době je METANET s.r.o. strojírenská společnost, která používá moderní technologie, od výroby polotovarů na CNC strojích, až po výrobu různých kovových konstrukcí pro strojírenské a stavební segmenty trhu. Hlavní cíl na rok 2018 - 2019 vidí METANET s.r.o. v návazaní stabilních dlouhodobých partnerských vztahů umožňujících získávání zakázek s opakovanou výrobou, s větší přidanou hodnotou, které by zabezpečily společnosti dosažení ziskovosti na úrovni 5 mil. Kč v roce 2019 a 10 mil. Kč v roce 2020 před zdaněním a další technologický rozvoj.

Společnost METANET s.r.o. má odsouhlasené dotace na technologie v objemu 9 mil. Kč a má taky v plánu postavit vlastní výrobní areál na odkoupeném pozemku od firmy Vítkovice a.s., který momentálně využívá jako sklad hutního materiálu.

Na co chceme půjčit

Vyvinuli a vyrobili jsme průmyslovou sušičku konopí a získali jsme zakázku na 6 ks pro americký trh. Prostředky budou použity na nákup materiálu a realizaci zakázky, která se v budoucnu bude s nejvyšší pravděpodobností opakovat. Bližší informace k dané problematice
Technické konopí je přírodní, snadno odbouratelné, recyklovatelné a je možné z něj vyrobit nepřeberné množství produktů; od stavebních materiálů přes oblečení až po biopaliva. V mnohých případech tak může být ekologičtější variantou ropy. To uznali i američtí politici, kteří technickému konopí dali zelenou v roce 2018 a spustili tak velký boom v jeho pěstování. Zároveň konopí prokazatelně lečí nebo ulevuje pacientům se širokou škálou nemocí (revma, zelený zákal, epilepsie). Technické konopí obsahuje až 90% vody, proto musí být po sklizni co nejrychleji a nejdůkladněji usušeno. Sušení je jedním z nejdůležitějších procesů zpracování, avšak na trhu je nedostatek kvalitních technických řešení, která dokáží konopí dokonale vysušit.

Jaké jistoty nabízíme

K dnešnímu dni má spol. METANET s.r.o. 4 projekty v pálení, svařování zahrnující výrobu hotových výrobků na klíč včetně povrchových úprav a montáže el. zařízení pro klienta v USA, Všechny tyto projekty mají dlouhodobý charakter s výhledem na 2 roky dopředu a mají zabezpečit stabilní a úspěšný rozvoj firmy.