ROLSIT s.r.o.

Zajištěno nemovitým majetkem
Hlavní město Praha
Dlouhodobě rostoucí společnost
Zajištěno movitým majetkem
Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
6 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 5 005 500 Kč / 4 500 000 Kč
Zainvestováno 5 005 500 Kč / 4 500 000 Kč
Podílí se 87 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ROLSIT s.r.o.

Příběh


Společnost Rolsit s.r.o. je dlouhodobým investorům na Fingoodu již dobře známá, nově příchozím ji rádi představíme.. Pro připomenutí společnost se specializuje na výrobu polštářů, obalů z netkané textilie pro automotive a textilní průmysl, potahů na matrace, povlečení atd. V loňském roce také otevřela nové provozovny ve Zlíně a Hodoníně. Pyšnit se může také vlastním e-shopem https://www.picaso-m.cz/.

Společnosti se výborně daří a souhrnné tržby neustále rostou. V loňském roce dosáhly 39,6 mil. korun a EBITDA činila 3,7 mil. Kč. Společnost má velkoobchodní zákazníky také v Rakousku, Německu, Maďarsku či Polsku.

Nyní má Rolsit v plánu zakoupit nový prošívací stroj, od předního německého dodavatele, který si své zákazníky pečlivě vybírá a je špičkou ve svém oboru. Nákup tohoto stroje povede k vyšší efektivitě výroby a odhadovanému nárůstu obratu minimálně o 9 milionů korun v letošním roce a v dalším roce o 18 milionů korun.

Rolsit na tento stroj má již podepsanou kupní smlouvu a do výroby ho instaluje na konci června. Má také zažádáno o úvěr u Národní rozvojové banky, který pokryje 40 % kupní ceny. Zbylých 60 % Rolsit pokryje následným bankovním úvěrem, který má předjednán. Vzhledem k dlouhým bankovním schvalovacím lhůtám, plánuje společnost období k získání bankovního úvěru  překlenout financováním na Fingoodu.

Díky tomu nabízí tato investiční příležitost dobu splatnosti jen 6 měsíců s pevně stanoveným zhodnocením 12 % p.a.