Car Service Partner s.r.o.

Zajištěno movitým majetkem
Hlavní město Praha
Dlouhodobě rostoucí společnost
Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
14 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 5 160 000 Kč / 15 000 000 Kč
Zainvestováno 5 160 000 Kč / 15 000 000 Kč
Podílí se 423 investorů
Investice nebyla zainvestovaná

V tomto případě bylo nezbytně nutné vybrat celou částku. Protože se to nepodařilo, musíme investici zrušit.

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Car Service Partner s.r.o.

Příběh

Car Service Partner (dále „CSP“) je investorům na Fingoodu velmi dobře známá. Již od roku 2017 se zabývá chytrou zástavou vozidel, která majiteli zastaveného vozu nabízí potřebnou finanční hotovost a současně umožní vozidlo užívat i po dobu trvání zástavy.


CSP nabízí své služby v ČR prostřednictvím webu www.cash4car.cz, ale působí úspěšně již i na Slovensku, Maďarsku a v Polsku. Společnost dynamicky roste a její služba chytré zástavy je mezi klienty velmi žádaná.


V současnosti pokračuje ve své expanzi do dalších pečlivě vybraných států EU. Ta spolu se silnou poptávkou s sebou nese také potřebu kapitálu, který CSP hodlá využít ke krátkodobému profinancování dalších vozidel. Nedostatečná flexibilita bankovního financování nestačí současnému růstu, proto společnost volí rychlejší cestu ve formě investičního crowdfundingu.


Velmi solidní výsledky společnosti a kvalitní management jsou zárukou, že společnost je na skvělé cestě k dalšímu růstu a s využitím krátkodobého úvěru dokáže uspokojit nadbytek poptávky, kterou by jinak musela krotit.


Tato investiční příležitost je exkluzivní nejen zhodnocením 12 % p.a. ve velmi krátkém časovém horizontu, ale i zástavou osobních vozidel v hodnotě min. 200 % výše úvěru.


Car Service Partner s.r.o. je sesterskou společností Fingood s.r.o.