VIZEMED, s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 5 347 500 Kč / 5 000 000 Kč
Zainvestováno 5 347 500 Kč / 5 000 000 Kč
Podílí se 380 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti VIZEMED, s.r.o.

Příběh

Dioptrické brýle nosí 44 % Čechů starších 15 let, o tom by mohli dlouze vyprávět pánové Chroboček a Punko, kteří jsou majiteli společnosti VIZEMED, s.r.o.

Ta provozuje dvě vlastní oční ordinace a showroom s prodejem  brýlí. Cesta tohoto byznysu začala už v roce 2010, kdy oba pánové chtěli přijít na trh s jinak nevídaným proklientským a rodinným přístupem ke každému jednotlivému zákazníkovi a otevřeli první pobočku.

To, že to byl krok správným směrem, se ukázalo v dalších letech. Rostoucí počet zákazníků vedl k otevření velkého brýlového showroomu. Díky tomu vzniklo Oční Centrum Optomed, které je specifické tím, že v něm zároveň sídlí optometristé. Oční lékaři pak úzce spolupracují s vlastním Očním studiem Fovea, které je součástí tohoto skvěle zaběhnutého byznysu.

Oběma pánům se tak podařilo vytvořit nabídku, která zákazníkům poskytne veškeré optické služby od A do Z. Důkazem toho jsou ekonomické výsledky celé společnosti a loňské tržby bezmála 10 mil. korun.

Společnost získané prostředky využije na provozní financování své činnosti a investici do rozšíření a zkvalitnění poskytování zdravotní péče, zejména nákup nového přístrojového vybavení.

Investice do této společnosti nabízí pevně stanovený výnos 12 % p.a. po dobou 24 měsíců. K tomu všemu je celá investice zajištěna nemovitým majetkem s LTV 64 %.