Home Service Partner s.r.o.

Výnos
12.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
14 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 26 389 000 Kč / 26 000 000 Kč
Zainvestováno 26 389 000 Kč / 26 000 000 Kč
Podílí se 953 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Home Service Partner s.r.o.

Příběh

Společnost Home Service Partner s.r.o. (dále i “HSP”, příjemce úvěru) a společnost Home Service Partner SK s.r.o. (“HSP SK”, partnerská společnost odpovědná za realizaci projektu) patří do skupiny ALCOR INVESTMENTS a.s., do které patří i Fingood s.r.o. Jedná se tedy o sesterskou společnost.

Projekt společnosti HSP přímo reaguje na aktuální tržní situaci, která je v současnosti  pro investiční development o poznání přívětivější na sousedním Slovensku. Trh zde nezažívá takové ochlazení a o zajímavé příležitosti zatím není nouze.

HSP se nyní chystá koupit velmi lukrativní pozemek spolu se stavbou. Celá nemovitost se nachází ve velice žádané lokalitě v přírodě u jezera na okraji Bratislavy s dojezdovou vzdáleností jen 15 minut z centra Bratislavy. V rámci vkusné a sofistikované rekonstrukce zde vznikne luxusní dům s prodejní cenou více jak 45 mil. Kč.

Při dnešním nedostatku spolehlivých dodavatelů a zručných řemeslníků je nespornou výhodou, že finální developer vlastní stavební společnost zaměstnávající 60 kvalifikovaných stavebníků a rozsáhlou infrastrukturu dodavatelů stavebních materiálů za velmi výhodných podmínek.

K zajištění úvěru poslouží nejen zakoupený pozemek vč. budovy s odhadní hodnotou 23,2 mil. Kč) , ale navíc i další pozemek v bezprostřední blízkosti v hodnotě 23,1 mil. Kč. Celkové zajištění dosahuje hodnoty 46,3 mil. Kč. U obou pozemků bude podepsán notářský zápis s doložkou vykonatelností a dále pak směnka s avalem společnosti HSP SK, ALCOR INVESTMENTS a.s. a vlastníka společnosti Mgr. Tomáše Peška.

Jedná se o první tranši úvěru ze dvou v celkové hodnotě 31 mil. Kč. Další podrobnosti o ekonomice projektu naleznete v přiložených dokumentech (pro přihlášené).