NUSELSKÁ 9 - II.

Výnos
11 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
6 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 17 400 000 Kč / 25 000 000 Kč
Zainvestováno 17 400 000 Kč / 25 000 000 Kč
Podílí se 753 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti NUSELSKÁ 9 - II.

Příběh

Rezi Delta s.r.o., která je SPV (Special Purpose Vehicle) společnosti Black Bird Real Estate. Ta je investorům Fingoodu dobře známá a měli možnost podpořit několik jejich projektů. Nyní má v plánu koupi typického pavlačového domu z roku 1880, a to v žádané a lukrativní lokalitě Praha–Nusle.

Dům disponuje celkovou pronajímatelnou plochou 959 m2. Nachází se v něm 8 bytových jednotek, 2 samostatné komerční prostory a 2 nebytové jednotky. Ve fázi příprav je také projekt na dostavbu další pater, díky kterým vzniknou další bytové jednotky.

Společnost po koupi upraví nájemné tak, aby odpovídalo současné tržní situaci a aktuálním cenám. Díky tomu se roční příjem zvedne z 1,6 mil. na 3 mil. Kč. Po dokončení přístavby další pater společnost celý dům prodá se ziskem.

Celá investice je zajištěna nemovitým majetkem v hodnotě 90 mil. Kč. Jedná se o exkluzivně zajištěný projekt s velmi rychlou dobou návratnosti.

Celkový úvěrový rámec pro tento projekt bude 71 mil. Kč a bude rozdělen do několika samostatných tranší. Toto je druhá tranše úvěru.