FLOWPAY úvěrový rámec - E-commerce III.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 925 500 Kč / 1 000 000 Kč
Zainvestováno 925 500 Kč / 1 000 000 Kč
Podílí se 123 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti FLOWPAY úvěrový rámec - E-commerce III.

Příběh

Prostřednictvím Fingoodu nyní můžete investovat do úvěrového rámce určeného pro obor E-commerce a jednoduše diverzifikovat své portfolio napříč odvětvími.
Navíc se jedná o skvělou příležitost pro investory, kteří preferují velmi krátkou splatnost, nejčastěji do 6 měsíců.

Jak investice do projektů Flowpay.io probíhá?
Příjemcem celé částky zafinancované investory prostřednictvím platformy Fingood je Flowpay.io. Peníze investorů budou úročeny ode dne, kdy Flowpay.io načerpá poskytnutý úvěrový rámec. Flowpay.io následně částku rozdělí mezi jednotlivé žadatele o úvěrové financování. Více o partnerství s Flowpay.io

Jak Flowpay.io vyhodnocuje rizikovost?
Flowpay.io zpracovává úvěrové žádosti automatizovaným algoritmem, který zohledňuje nejen objemy prodeje, cash flow, ale i stabilitu minulých obratů a odhad budoucích. Rizikovost každého žadatele je hodnocena ve 3 kategoriích a vyjádřena body na stupnici od 1 do 5. Zisk pouze 1 bodu znamená vysoké riziko a naopak zisk 5 bodů indikuje minimální riziko investice.

Jak budou investované prostředky využity?
Úvěrový rámec, který Flowpay.io načerpá prostřednictvím platformy Fingood, bude formou úvěrů dále poskytován pouze společnostem z nejméně rizikových skupin, tedy těch, které získají 4–5 bodů.

Jakou formou jsou úvěry zajištěny?
Úvěrový rámec je vždy zajištěný směnkou s avalem majitele společnosti Flowpay.io v plné výši.  Dále pak pohledávkami vůči jednotlivým příjemcům úvěrového financování, které poskytne Flowpay.io.

Specializace Flowpay.io a význam spolupráce
Platforma Flowpay.io se zaměřuje na poskytování úvěrů pro společnosti, u kterých lze provést risk analýzu velmi rychle a přesně pouze z aktuálních digitálních dat. Zpravidla se jedná o podniky z oboru gastronomie, ubytovacích zařízení nebo e-commerce.

Úvěry Flowpay.io mají zpravidla splatnost 3-12 měsíců a maximální výši do 1 mil. Kč. Díky spolupráci s Flowpay.io, tak můžeme investorům na Fingoodu nabídnout ještě vyšší míru diverzifikace napříč jednotlivými obory a navíc s velmi krátkou dobou splatnosti.