Car Service Group CZ

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 9 311 000 Kč / 15 000 000 Kč
Zainvestováno 9 311 000 Kč / 15 000 000 Kč
Podílí se 58 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Car Service Group CZ

Příběh

Česká společnost Car Service Group CZ, s.r.o. provozuje službu Cash4Car. Na trhu jsme pro naše klienty důvěryhodným partnerem, na kterého se obrací a řeší s ním nenadálé výpadky v cash-flow. Klienti mohou získat peníze a jako protihodnotu dají do zástavy svůj automobil, který mohou nadále používat. Úspěšně se nám daří také na Slovensku a startujeme i na polském trhu. Své služby neustále rozšiřujeme, dnes nabízíme též financování nákupu nákladních vozů, historických a luxusních automobilů.

Na co chceme půjčit

Projekt financování nákupu nákladních vozů, historických a luxusních automobilů je pro nás velkou příležitostí k rozšíření našich služeb. Na trhu je to služba unikátní a velmi žádaná. Oproti financování nákupu automobilů bankou jsme pružnější a nezávislí. Právě pro financování tohoto projektu hledáme investici.

Jaké jistoty nabízíme

Naše služba má velký potenciál a je o ni zájem. Cash4Car nabízí klientům širokou škálu řešení. I proto je tato služba úspěšná, letos má plánovaný obrat ve výši sta milionů korun, úspěšně se uvedla na Slovensku a další expanzi startuje v Polsku. A na klíčovém domácím trhu má značka Cash4Car stále lepší zvuk. Věříme, že naše profesionalita a znalost trhu jsou pro investory potřebným zajištěním.