ČINŽÁKY Fulnek s.r.o.

Výnos
11 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
20 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 6 041 500 Kč / 7 070 000 Kč
Zainvestováno 6 041 500 Kč / 7 070 000 Kč
Podílí se 357 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ČINŽÁKY Fulnek s.r.o.

Příběh

Projekt ČINŽÁKY Fulnek s.r.o. je SPV, tedy účelově založenou společností, investiční skupiny Vci a.s. Ta není investorům platformy Fingood neznámá, jedná se totiž již o 3. tranši úvěru, který vyniká vyhledávanou kombinací výborného zhodnocení a plného zajištění ve formě nemovitého majetku.

V čele skupiny stojí podnikatel a investor David Vágner, který na Fulnecku realizoval i několik dalších úspěšných projektů, a to i díky financování získaném prostřednictvím Fingoodu. Této lokalitě rozumí a vnímá zde velký potenciál pro další investice.

“V oblasti nemovitostí budujeme zajímavé a vhodné prostory. Naším cílem je oživovat zajímavé nemovitosti v lokalitách našeho působení a dávat jim novou funkci a tím i nový život ...S námi místa ožívají.” prozrazuje filozofii společnosti Vci a.s. pan David Vágner.

Jinak tomu není ani u projektu ČINŽÁKY Fulnek, jehož záměrem je koupě tří činžovních domů. V každém z nich se nachází 4–6 bytových jednotek a v přízemí jsou umístěny komerční prostory. Historie domů sahá do 19. století, stojí v samotném srdci Fulneku ve středobodu obchodních a turistických tras. Kouzlem této výstavby je možnost využít prozatím nepoužívané podkrovní prostory pro výstavbu nových bytových jednotek. Tato úvěrová tranše je určena k nákupu 2. ze 3 činžovních domů.

Projekt navíc zapadá do dlouhodobého záměru společnosti Vci a.s. provozovat v oblasti Fulnecka soubor nemovitostí s nájemním bydlením. V dané lokalitě panuje na trhu vysoká poptávka po kvalitním a moderním bydlení.

Určitě si pusťte rozhovor s panem Vágnerem o jeho podnikatelských aktivitách na Fulnecku.

K zajištění této tranše úvěru poslouží dvě nemovitosti v Kozomíně v hodnotě 10,1 mil. Kč (podrobnosti naleznete v přiloženém dokumentu). LTV, tedy hodnota úvěru vůči poskytnutému zajištění, tak bude dosahovat 70 %.