cbm publications s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
6 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 275 000 Kč / 1 000 000 Kč
Zainvestováno 1 275 000 Kč / 1 000 000 Kč
Podílí se 63 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti cbm publications s.r.o.

Příběh

Společnost cbm publications s.r.o. byla založena v prosinci 2020 za účelem získání licence na vydávání české edice prestižního francouzského módního časopisu pro ženy Marie Claire. Tu úspěšně získala v březnu následujícího roku.

Marie Claire je jeden z nejvýznamnějších světových módních časopisů pro ženy, který vychází ve 26 zemích. První vydání české edice pod společností cbm publications vyšlo v říjnu 2021. Od té doby časopis pravidelně vychází.

Časopis je v současnosti jediným měsíčním časopisem pro ženy v ČR zaměřeným výhradně na luxusní segment, a to jak obsahově, tak v inzerci. Hlavními inzerenty jsou luxusní módní a kosmetické značky, výrobci luxusních automobilů a kulturní instituce.

Česká edice je také mediálním partnerem Pražského jara, festivalu Czech Design Week, festivalu Francouzského filmu při Francouzském velvyslanectví a mnoha dalších událostí. Patří také mezi čestné partnery při uvádění filmů do českých kin. V roce 2022 to byly například filmy House of Gucci, TOP GUN Maverick a Elvis.

Součástí získané licence pro Českou republiku jsou také práva na digitální platformu Marie Claire, sociální sítě, dále na eventy a konference pod značkou Marie Claire.

Finanční prostředky získané prostřednictvím Fingoodu využije společnost na rozvoj své digitální divize. Připravena je investice s anuitní formou splácení, návratností jen 6 měsíců a skvělým zhodnocením 12 % p.a.