Slezské bytové domy s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
18 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 4 935 000 Kč / 4 700 000 Kč
Zainvestováno 4 935 000 Kč / 4 700 000 Kč
Podílí se 254 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Slezské bytové domy s.r.o.

Příběh

Společnost Slezské bytové domy s.r.o.  je dalším developerským projektem úspěšného podnikatele pana Marka Skubidy. První dvě fáze tohoto projektu podpořilo 540 investorů, kteří zainvestovali částku bezmála 13,5 mil. korun.

Pojďme si tento projekt připomenout.V rámci tohoto projektu postaví společnost Slezské bytové domy s.r.o. velmi nadstandardní rodinný dům o dispozici 6+1 a zastavěné ploše 533 m2.

Hodnota domu je aktuálním odhadem stanovena na 23 mil. Kč. Očekávaná tržní cena však bude činit nejméně 35 mil. Kč. Tato nemovitost vč. pozemku slouží jako zajištění této investice. Dům byl představen potenciálním zájemcům, kteří již projevili zájem o koupi ihned po dokončení.

Tento moderní a nadstandardně vybavený dům se nachází nedaleko lázeňského areálu v Klimkovicích, v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, a to s výhledem na panorama Beskyd. Atraktivita lokality je dále podtržena různorodou občanskou vybaveností.

Prohlédněte si, jak dům bude vypadat po jeho dokončení nebo se podívejte na rozhovor s CFO této společnosti, který Vám osvětlí, v čem předběhli developerské giganty.
Prohlédnout vizualizace >>
Podívat se na rozhovor s CFO >>

Investice nabízí rychlou návratnost, výborné pevně stanovené zhodnocení 12 % a plné zajištění ve formě zástavy nemovitého majetku.