Bydlení Dražkovice s.r.o.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 11 556 000 Kč / 11 000 000 Kč
Zainvestováno 11 556 000 Kč / 11 000 000 Kč
Podílí se 438 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Bydlení Dražkovice s.r.o.

Příběh

Bydlení Dražkovice s.r.o. je společnost založená za účelem developerského projektu v Dražkovicích, místní části Pardubic. Za projektem stojí pan Peter Šramatý, který má bohaté zkušenosti z realizace developerských projektů mj. i v Pardubicích.


Jeho záměrem je nákup pozemků, jejich zasíťování a následný rozprodej. Pozemky jsou věcně rozděleny na I. a II. etapu. Pro I. etapu již stavební úřad vydal Územní rozhodnutí pro výstavbu. Pozemky pro I. etapu jsou již rozparcelovány (uvedeno v katastru nemovitostí) o po výstavbě dopravního skeletu a inženýrských sítí poslouží jako stavební parcely pro vybudování rodinných domů. Finanční prostředky získané prostřednictvím Fingoodu využije společnost na zakoupení pozemků, projektové a další drobnější práce. Po dokončení této části refinancuje celý projekt u bankovního subjektu, který bude spolufinancovat i samotnou výstavbu (zasíťování pozemků).


Jedná se o 2. tranši úvěru pro tuto společnost s ještě zajímavějšími parametry. Investorům se tak nabízí investiční příležitost s výnosem 12 % p.a. a nadstandardním zajištěním v podobě zástavy nemovitosti (pozemků) v hodnotě 66,8 mil. Kč.