RYBKA BUILDING, a.s.

Výnos
12 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
4 měsíce
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 34 553 500 Kč / 33 000 000 Kč
Zainvestováno 34 553 500 Kč / 33 000 000 Kč
Podílí se 586 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti RYBKA BUILDING, a.s.

Příběh

Rozsáhlý developerský projekt, v rámci kterého vzniká v Kostelci nad Orlicí 59 moderních bytových jednotek, se velmi rychle blíží ke svému cíli.

Projekt nazvaný Rezidence Tabulky mohl být realizován i díky investorům Fingoodu, kteří do projektu podnikatele Davida Rybky investovali v několika tranších. Pomohli tak k dokončení stavby, jejíž současná tržní hodnota činí 174 mil. Kč a všechny byty jsou již rozprodané.

Nyní máte možnost investovat do finální fáze projektu, během které dojde ke kolaudaci objektu, předání bytů novým majitelům a doplacení zbylých cen.
Získaný kapitál z této tranše bude částečně využit  ke krátkodobému refinancování aktuálních úvěrů a částečně jako provozní financování.

Začátek kolaudačního řízení byl pozdržen oproti původnímu harmonogramu, a to kvůli překážce třetí strany. Tou bylo jednání o vlastnictví plynové přípojky mezi plynárenskou společností, městem a panem Davidem Rybkou.
Jednání dospěla do zdárného konce (vlastníkem přípojky se stává společnost pana Rybky) a kolaudační řízení tak mohlo být zahájeno. Vše nasvědčuje tomu, že souhlasné stanovisko padne v nejbližších týdnech.

Věříme, že nadstandardní zhodnocení ve výši 12 % p.a. v investici s návratností pouhé 4 měsíce a plným zajištěním je adekvátní odměnou investorům za tento odklon od harmonogramu.