Tomas Arsov franchise s.r.o.

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 643 500 Kč / 2 500 000 Kč
Zainvestováno 2 643 500 Kč / 2 500 000 Kč
Podílí se 286 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Tomas Arsov franchise s.r.o.

Příběh

Investice do společnosti Tomáše Arsova, známého kadeřníka a majitele úspěšné značky vlastní vlasové kosmetiky, nabízí pevně stanovené zhodnocení 10 %, navíc s bonusem pro investory.


Tomáš Arsov patří mezi úspěšné a známé kadeřníky. Ze svého jména vytvořil populární brand, který se specializuje na výrobu vlastní kvalitní vlasové kosmetiky.

Produkty této značky se pyšní výbornou kvalitou a velkou zákaznickou oblibou. Ty prodává především přes svůj vlastní e-shop, který v průměru odbaví okolo 2000 objednávek měsíčně.
 
Své produkty dodává také velkoodběratelům. Mezi ty patří Drogerie Rossmann, parfumerie Douglas (a to i na Slovensku), DrMax, Pilulka.cz a Notino.

Řeči čísel
Pan Arsov svůj e-shop založil v roce 2019. Jeho největší boom nastal v roce 2021, kdy díky své strategii dokázal jako jeden z mála překonat kovidovou krizi, která velmi významně dopadla na kadeřnické služby.

Právě v roce 2021 došlo k viditelnému nárůstu tržeb. E-shop zcela jasně vykazuje fázi růstu, téměř 70 % návštěvníků jsou noví zákazníci a konverzní poměr je přes 3 %.

Společnosti také velmi významně narostl obrat. Ten se z 2 mil. Kč v roce 2020 vyšplhal na 30 mil. Kč v roce 2021. Zásluhu na tom mají především prodeje vlastní značky do zmiňovaných řetězců. Na tento rok plánuje také expanzi na Slovensko.

Společnost plánuje získané finance použít především na provozní financování. Konkrétně na financování zásob, aby e-shop byl operativně připraven dodat zboží zákazníkům.

Vývoj vlastních výrobků
Záběr pana Arsova a jeho firmy je obdivuhodný. Kromě vlastního kadeřnického salónu a e-shopu, investuje také do výroby a výzkumu kosmetiky TA hair care.

To vše se záměrem vyrábět kosmetiku přírodní cestou bez zbytečných chemických látek, které jsou škodlivé pro vlasovou pokožku.


Bonus pro investory!
Pro všechny investory, kteří investují částku 5000 Kč a více, je připraven voucher 1000 Kč na výrobky a služby společnosti Tomáš Arsov.

Nenechte si ujít investici do známé značky s pevně stanoveným 10% zhodnocením a oblíbenou anuitní formou splácení.