VSA Real CZ s.r.o.

Výnos
9.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
6 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 539 500 Kč / 2 200 000 Kč
Zainvestováno 2 539 500 Kč / 2 200 000 Kč
Podílí se 76 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti VSA Real CZ s.r.o.

Příběh

Společnost VSA Real CZ s.r.o. se zabývá realitní činností a řídí se ověřeným modelem nákup-rekonstrukce-prodej. Její specializací jsou především nemovitosti v Plzeňském kraji.
 
Za společností stojí její 100% vlastník a zakladatel v jedné osobě – pan Václav Koubík. Ten se zkušeně pohybuje na realitním trhu několik let. Své znalosti a odhad na nemovitosti s investičním potenciálem zúročuje také ve své druhé firmě VSA Management CZ s.r.o.

Řečí čísel
Společnost vykazuje dobré výsledky s nepatrným zhoršením v loňském roce. Protože si je pan Kubík svým byznys modelem zcela jistý, podpořil firmy ze svých vlastních zdrojů, to proto, aby se vyhnul zadlužení.
 
O tom, že svoji práci dělá na jedničku mluví také výsledky z jeho další firmy, které přinášejí ročně zisky v řádech statisíců. Jeho společnosti se tak mohou pyšnit kladnými výsledky hospodaření.
Záměr projektu
Pan Václavík má nyní jedinečnou možnost koupit v Plzni byt o rozměrech 1+1. Po jeho koupi, aplikuje svůj osvědčený postup a byt projde celkovou rekonstrukcí. Jakmile budou veškeré úpravy dokončeny, tak dojde k prodeji bytu, a to s prokazatelným ziskem.
 
Díky tomuto modelu je návratnost investice pouhých 6 měsíců!
 
Byt bude zakoupen formou advokátní úschovy, to znamená že Fingood bude mít po celou dobu trvání úvěru zástavní právo jako první v pořadí. Cena bytu je odhadcem stanovena na 2,6 mil. Kč. Zástava investice převyšuje celou výši úvěru. Díky tomu se jedná o výborné zajištění celé investiční příležitosti.
 
Opět se tak jedná o jednoduchý a promyšlený projekt, který nabízí plně zajištěnou investici s velmi krátkou dobou návratnosti a výborným zhodnocením 9,5 %.