Fusion Collective s.r.o.

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 1 440 000 Kč / 1 250 000 Kč
Zainvestováno 1 440 000 Kč / 1 250 000 Kč
Podílí se 133 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Fusion Collective s.r.o.

Příběh

Společnost Amici Pizza & Burgers je jedničkou na trhu výroby a rychlého rozvozu pizzy a burgerů v nejrůznějších městech v rámci celé České republiky. Tento trh jí pomalu začíná být malý, proto chce nyní rozšířit svůj segment.

Úspěchy společnosti
Že se společnosti skvěle daří dokazuje její ekonomická situace. Tržby v roce 2021 dosáhly 38,3 mil. CZK a celkově zaznamenaly 21% nárůst, který byl navíc  podpořen rozvojem a expanzí společnosti. EBITDA díky realizovaným úsporám z rozsahu narostla na 8 %. Pro letošní rok je navíc plánovaný obrat celé sítě stanoven na 250 milionů korun!

K nepřehlédnutelným úspěchům patří hlavně rozjezd vlastního franchisingového konceptu Amici pizza and burgers. Na podzim loňského roku se pod hlavičkou  Amici Pizza & Burgers otevřela pobočka s pořadovým číslem 18 a další jsou již nyní ve výstavbě. Rozmach Amici zde ovšem nekončí. V letošním roce chce k těmto pobočkám přidat minimálně dalších 10 a rozšířit svou síť zejména v Praze.

Majitelé společnosti mají bohaté znalosti z několika oborů. Díky svým zkušenostem z IT, marketingu, distribuce a výroby pizzy dokázali na trhu zaplnit díru a uspokojit poptávku po kvalitních a chutných výrobcích a nyní se rozhodli vydat se ještě dál!

Oslovení nových trhů
Své zkušenosti a známost značky Amici chtějí majitelé využít pro vstup do sektoru hluboce zmrazených produktů. Cílem je zaplavit trh vysoce kvalitními produkty a svou aktivitu zaměřit především do sektoru pizz.

Společnost má jasně a detailně stanovený plán. Vlastní mražené produkty bude distribuovat prostředníctvím své již existující sítě Amici prodejen. K tomu přidá přeprodej v rámci B2B a B2C sektoru. Ve výsledku vychází dobře rozpracovaný a ambiciózní rozvoj s tržbami přesahujícími 20 milionů korun jen v prvním roce.

Team Amici Pizza & Burgers svému plánu věří natolik, že vlastníci společnosti zajistí úvěr celým svým majetkem.

Nenechte si ujít tuto skvělou investici do výborně zaběhnuté společnosti, a to v kombinaci s 10% zhodnocením a oblíbenou anuitní formu splácení.