Slezskomoravská developerská s.r.o.

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 7 284 000 Kč / 6 630 000 Kč
Zainvestováno 7 284 000 Kč / 6 630 000 Kč
Podílí se 337 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Slezskomoravská developerská s.r.o.

Příběh

Jméno Slezskomoravská developerská není investorům naší platformy neznámá. V čele společnosti stojí pan Marek Skubida, který již v minulosti mnohokrát projevil výbornou intuici a talent pro vyhledávání atraktivních developerských příležitostí.

Namátkou můžeme vyjmenovat projekty výstavby 14 moderních řadových a 25 rodinných domů v oblasti města Bohumín nebo nákup a přípravu lukrativních stavebních pozemku v obci Orlová.
Nejen tyto, ale i mnoho dalších projektů bylo realizováno díky financování získaného od investorů prostřednictvím platformy Fingood.
Odměnou všem investorům je nadstandardní zhodnocení vložených prostředků a hlavně spolehlivá platební morálka ze strany Slezskomoravské developerské.

Tentokrát chce společnost využít získaný kapitál k refinancování již proběhlého nákupu nemovitosti v Lázních Darkov v okrese Karviná. Tento objekt bývalé školy byl zakoupen v dražbě a je určen ke kompletní rekonstrukci (vč. změny účelu užívání), v rámci které vznikne několik bytů. Ty budou následně určeny k prodeji. Jedná se tak o poměrně rychlý a přehledný projekt s předem jasně naplánovanou ekonomikou i časovou osou.

Pro veškeré podrobnosti o nemovitosti, projektu a výsledcích společnosti Slezskomoravská developerská doporučujeme nahlédnout do přiložených dokumentů (pro přihlášené investory)

Nemovitost poslouží k zajištění této investiční příležitosti. Její hodnota byla znalcem oceněna na 7,8 mil. Kč, zatímco cílová částka této investice je 6,63 mil. Kč.
LTV je tedy velmi rozumných 85 % a bude dále klesat díky probíhající rekonstrukci.
To spolu s velmi lukrativním výnosem 10 % p.a. na 24 měsíců nabízí investorům příležitost, u které očekáváme rychlý průběh zafinancování.

Jakou filozofii společnost Slezskomoravská developerská ve svém oboru vyznává a proč v mnoha věcech předběhla developerské giganty typu Skanska, si můžete připomenout v rozhovoru s Pavlem Glincem, CFO této společnosti. Podívat se na rozhovor >>