ANGEL GRILL s.r.o.

Výnos
10 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
48 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 880 000 Kč / 2 500 000 Kč
Zainvestováno 2 880 000 Kč / 2 500 000 Kč
Podílí se 180 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ANGEL GRILL s.r.o.

Příběh

Společnost Angel Grill s.r.o. (AG) založil v roce 2015 pan Miroslav Chovan, po návratu ze svých cest po Novém Zélandu. Rozhodl se tenkrát, že chce dělat to, co bude lidem přinášet radost. A radost měl odjakživa spojenou s kvalitním, delikátním jídlem.

Dnes je Angel Grill rodinnou firmou srdcařů a street foodovou stálicí na festivalech Colours of Ostrava, Rock for People, Hrady CZ, Dnů NATO a mnohých dalších. Je také 7násobným výhercem BurgerStreet festivalu.
Jejich byznys ale nestojí pouze na obrážení festivalů. V současné době mají 5 provozoven, z nichž každá má denní kapacitu 1000 - 1300 porcí. Nově AG spustil také svůj e-shop se specialitami vlastní výroby.

„Snažíme se burgery povýšit na zcela novou úroveň, která boří všechny představy o jídle tohoto typu. Zákazníci nejvíc oceňují kvalitu, kterou do našich burgerů dáváme. Sami si meleme maso, připravujeme si vlastní marinády i omáčky“ doplňuje zakladatel Angel Grillu pan Miroslav Chovan.

Důkazem toho, že se tento přístup vyplácí, je obrat přes 6 mil. Kč za rok 2021. Jedná se o meziroční růst o uctihodných 48 %.
Managementu společnosti se navíc podařilo snížit dopad covid opatření a omezení hromadných akcí tím, že investovali do rozšíření svých stánků (a jejich vybavení) v rámci měst.

Připraveni na další chod!
Společnost má sehraný tým a zajištěnou účast na důležitých festivalech po celé ČR.  Proto chce nyní investovat získané prostředky do pořízení a vybavení nových stylových food trucků a ještě více tak akcelerovat svůj růst.
Díky kvalitě a svému přístupu je Angel Grill vzrůstající love brand, ke kterému se zákazníci rádi vracejí.

Na co chceme půjčit

Pořízení food trucků a jejich vybavení.