URBANIST architects + designers s.r.o.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 2 982 500 Kč / 2 500 000 Kč
Zainvestováno 2 982 500 Kč / 2 500 000 Kč
Podílí se 152 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti URBANIST architects + designers s.r.o.

Příběh

Ústřední postavou tohoto projektu je Ing. arch. David Hliněný, nadaný a zkušený architekt s developerskými ambicemi. Ten je jediným společníkem a jednatelem ve společnosti URBANIST architects + designers a stojí také za realitní a developerskou kanceláří RK SEKTOR.

Jeho specialitou jsou prémiové nemovitosti ve Zlíně, Olomouci, Brně a přilehlém okolí. Náročným zákazníkům zajišťuje kompletní servis, od návrhu, přes zajištění financování a realizaci, až po úspěšný prodej či pronájem nemovitosti.
U všech realizací klade společnost důraz na užitnou hodnotu stavby, propracovaný koncept, kvalitu realizace, nadčasové materiály a funkční design.

“Specializujeme se na vily a mezonety pro klienty se smyslem pro design a minimalismus. Inspiraci čerpáme z reálných zkušeností z míst jako jsou New York, Paříž či Japonsko” říká ke konceptu svých společností jejich duchovní otec David Hliněný.

V rámci projektů a v souladu s moderními trendy klade společnost důraz na ekologickou udržitelnost a soběstačnost. Na budovách se proto nachází například zelené střechy, dochází k retenci a využití dešťové vody, solárnímu ohřevu vody či rekuperaci.

Vlastní projekt
Díky bohatým zkušenostem s investičními projekty pro náročné zákazníky uzrál správný čas i na vlastní developerský počin.
Tím je výstavba exkluzivního rodinného domu o 3 bytových jednotkách na ulici Pančava 160 ve Zlíně.
Turbulentní doba ve stavebnictví zapříčinila skokový nárůst cen materiálů v desítkách procent, což se negativně podepsalo na původně plánovaném rozpočtu. Získané prostředky proto poputují na dofinancování této stavby.
První fáze byla financována pomocí bankovního úvěru.

Nejen materiály, ale samozřejmě i samotné nemovitosti zažily výrazný nárůst cen. Obzvlášť s touto úrovní komfortu, kvality a designu.
Tato investiční příležitost je navíc plně zajištěna pozemkem v hodnotě 4,4 mil. Kč, kterou Ing. arch. David Hliněný vlastní jako fyzická osoba.
Investoři se tak mohou těšit nejen na výborné zhodnocení 9 % p.a. během pouhých 12 měsíců, ale také na zajištění s hodnotou LTV pouze 57 %!