ČINŽÁKY Fulnek s.r.o.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
19 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 7 132 400 Kč / 9 500 000 Kč
Zainvestováno 7 132 400 Kč / 9 500 000 Kč
Podílí se 260 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti ČINŽÁKY Fulnek s.r.o.

Příběh

Informace pro investory:  Tento projekt bude bezpečně realizován při zafinancování částky 5 mil. Kč a více.

Společnost Vci není investorům finGOOD neznámá, již v minulém roce si dva její projekty nenechalo ujít přes 470 investorů". Připraveny pro ně byly projekty, které nabídly investorsky tolik vyhledávanou kombinaci výborného zhodnocení a plného zajištění projektu.

“V oblasti nemovitostí budujeme zajímavé a vhodné prostory. Naším cílem je oživovat zajímavé nemovitosti v lokalitách našeho působení a dávat jim novou funkci a tím i nový život ...S námi místa ožívají.” prozrazuje filozofii společnosti Vci její zástupce společnosti pan David Vágner.

Jinak tomu není ani u projektu ČINŽÁKY Fulnek, jehož záměrem je koupě tří činžovních domů. Společnost má v plánu zakoupit řadové bytové domy s obchodními prostory. Domy  pocházejí z 19. století a stojí v samotném srdci Fulneku, a to přímo ve středobodu obchodních a turistických tras. Kouzlem této výstavby je možnost využít prozatím nepoužívané podkrovní prostory pro výstavbu nových bytových jednotek. Společnost také uvažuje o možném rozšíření domů případnou přístavbou, a to vše při zachování historického odkazu těchto budov.

V každém z bytových domů se nachází 4-6 bytových jednotek a v parteru jsou umístěny komerční prostory. Celý projekt navíc zapadá do dlouhodobého záměru společnosti Vci provozovat v oblasti Fulnecka soubor nemovitostí s nájemním bydlením. Tento záměr jasně podporuje vysoká poptávka po kvalitním bydlení v dané lokalitě.


Společnost Vci i u tohoto projektu použije svůj osvědčený recept, který probíhá ve dvou etapách. V té první dojde ke koupi nemovitosti a její následné provozní a ekonomické stabilizaci. V další fázi již společnost přistoupí k celkové rekonstrukci a naplnění maximálního potenciálu budovy, ale vždy s důrazem a citem pro uchování historické hodnoty objektu.

Zakoupená nemovitost bude opět sloužit jako zástava celého projektu, který bude navíc dozajištěn zástavou nemovitosti v obci Kozomín v hodnotě 7,2 milionů korun. Maximální výše LTV tak dosáhne 83 %. To dělá z celého projektu výborně zajištěnou investici s ještě lepším 9% zhodnocením p.a.