OPTIMUS PRIME, s.r.o.

Výnos
8.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
12 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 5 210 000 Kč / 5 000 000 Kč
Zainvestováno 5 210 000 Kč / 5 000 000 Kč
Podílí se 217 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti OPTIMUS PRIME, s.r.o.

Příběh

Jednatel a majitel společnosti Optimus Prime, pan Ing. Pavel Glinz mezi lety 1996 až 2019, bezmála tedy čtvrt století, rozvíjel svou profesní kariéru na pozici firemního bankéře u několika tuzemských bankovních domů.
Díky těmto dlouholetým zkušenostem dokáže velmi odborně firmám radit např. v oblasti nastavení optimální struktury financování, zajištění úvěrových linek u bankovních i nebankovních subjektů.

Pan Glinz má také bohaté manažerské zkušenosti z posledních 8 let, během kterých pracoval na různých manažerských pozicích, kde získal zkušenosti v oblasti správy, vymáhání a restrukturalizace ohrožených úvěrů a také v oblasti financování developerských projektů.

A právě menší developerské projekty jsou druhým odvětvím, na které se společnost zaměřuje. Optimus Prime chce pomocí cílové částky poskytnutého úvěru financovat výstavbu prvního ze dvou rodinných domů v Kunčicích pod Ondřejníkem.
Dům je po dokončení určen k prodeji a celý projekt a výstavba mají jasně a přehledně stanovený harmonogram. To je jeden z klíčových aspektů, díky kterému lze i v dnešní době uspět a vydělat na realitním trhu.

Vaše investice bude v tomto případě plně zajištěná pozemkem, u kterého bude LTV činit 71 %. Cena pozemku byla potvrzena znalcem v oblasti oceňování nemovitostí a podrobnosti o pozemku naleznete v přiložených dokumentech po přihlášení.

Bohaté zkušenosti s finančním plánováním obdobných projektů v kombinaci s velmi solidním zajištěním a zhodnocením 8,5 % p.a. během pouhých 12 měsíců z této investiční příležitosti činí velmi zajímavou alternativu pro všechny, kterým dávají investice do nemovitostí smysl, ale zároveň je láká kratší investiční horizont.