J&V Investments s.r.o.

Výnos
9 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
22 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 9 712 600 Kč / 9 600 000 Kč
Zainvestováno 9 712 600 Kč / 9 600 000 Kč
Podílí se 320 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti J&V Investments s.r.o.

Příběh

Před několika dny uveřejněná investiční příležitost do první tranše úvěru pro spol. J&V Investments se setkala s nevídaným úspěchem. Cílová částka byla zafinancována 257 investory během pár hodin, k čemuž jistě dopomohly nadstandardní parametry investice.

Pokud jste první tranši nestihli nebo chcete za obdobných podmínek svou investici zopakovat, máme pro vás výbornou zprávu!
Druhá tranše úvěru opět nabízí zhodnocení 9 % p.a. během pouhých 22 měsíců, a to při plném zajištění ve formě nemovitosti.

Ing. Jan Vaculka se pevně drží známého rčení “neměň, co funguje”. Jeho společnost J&V Investments se soustředí na vyhledávání nemovitostí s vysokým potenciálem, jejich rekonstrukce  a následný pronájem nebo prodej.

V současné době je nemovitostní portfolio pana Vaculky složeno z 34 bytových i nebytových prostor, které úspěšně pronajímá.
Několik z nich vzešlo i z investic, které realizoval pomocí financí získaných od investorů platformy finGOOD v minulém roce. Portfolio generuje dle doložených a prověřených nájemních smluv 310 000 Kč měsíčně, a to při splátkách čerpaných úvěrů ve výši 143 000 Kč.
Své úvěry průběžně spolehlivě splácí a nyní se chystá na další velmi zajímavý projekt, po jehož realizaci portfolio vzroste o dalších 20 bytových a nebytových jednotek, které vygenerují dalších cca 154 000 Kč měsíčně.
Pro veškeré ekonomické podrobnosti doporučujeme nahlednout do přiložených dokumentů (pro přihlášené).

Podrobnosti o plánovaném záměru
Spol. J&V Investments má v merku 4 lukrativní nemovitosti. Nákup dvou z nich bude financován pomocí první tranše úvěru.

Nákup zbývajících dvou bude financován touto úvěrovou tranší ve výši 9,6 mil. Kč.

První nemovitost se nachází v ul. Ruská v Děčíně. Kupní i odhadní cena činí 5 mil. Kč.
Druhá pak stojí v ul. Litoměřická v Děčíně a její kupní cena je 3,1 mil. Kč. Dalších 1,5 mil. Kč je určeno na její pečlivě naplánovanou rekonstrukci, díky níž vzroste odhadní cena této nemovitosti na 5 mil. Kč.
Zmíněné nemovitosti budou zastaveny ve prospěch finGOODu za účelem zajištění poskytnutého úvěru, který bude dále dozajištěn další nemovitostí v hodnotě 6 mil. Kč.
LTV tak ve finále bude dosahovat velmi příznivých 81 %.

Kdo je Jan Vaculka?
Perspektivní, mladý a zároveň zkušený podnikatel a realitní investor, který je důkazem toho, že komu se nelení, tomu se zelení. Svou cestu si vyšlapal sám, resp. se svým týmem kvalitních řemeslníků a na své začátky vzpomíná takto:

“Rodičům dodnes vděčím za (z dnešního pohledu spíše symbolickou) pomoc, když jsem získal 150 tisíc korun ze stavebního spoření. To by ale nestačilo - pečlivě jsem zvažoval, jak s těmito penězi naložit a samozřejmě jsem také přiložil ruku k dílu. Podařilo se mi vydělat zajímavou částku během studií v USA a pak následnou prací v Praze pro zahraniční konzultantskou společnost. To už byl solidní základ pro prvotní vstup do světa nájemních realit.”
Je obdivuhodné, jak jeho portfolio od té doby vyrostlo.

Závěrem je vhodné podotknout, že profesionalitu, odhodlanost a odpovědnost pana Vaculky opakovaně investorům dokazuje jeho platební morálka vůči věřitelům; doposud nedošlo k žádnému zpoždění splátek.

Podtrženo, sečteno, máme tu další investiční příležitost, která investorům nabízí plné zajištění (finální LTV 81 %), nadstandardní zhodnocení 9 % p.a. na 22 měsíců.