FairTrade Reality, s.r.o.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
6 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 5 499 500 Kč / 5 000 000 Kč
Zainvestováno 5 499 500 Kč / 5 000 000 Kč
Podílí se 114 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti FairTrade Reality, s.r.o.

Příběh

Do jednoho velmi zajímavého projektu společnosti FairTrade Reality jste měli možnost investovat před několika týdny, avšak vzhledem k relativně nízké cílové částce a hlavně výborným parametrům se zdaleka nedostalo na všechny zájemce.

Dnes přinášíme velmi  zajímavou investiční příležitost do dalšího projektu FairTrade Reality, která tentokrát chce využít získané prostředky k financování nákupu nemovitosti v Mnichovicích - Božkově.
Dle odhadu je současná tržní cena nemovitosti 6,2 mil. Kč a díky chystané rekonstrukci se tržní cena zvýší na 10,5 mil. Kč. Nemovitost poslouží i jako zástava úvěru a po dokončené rekonstrukci poskytne LTV ve výši 48 %.

Opět se také opakuje situace z předchozí investiční příležitosti, kdy FairTrade Reality má nákup předjednán prostřednictvím dohody o rezervaci a zároveň je již znám budoucí kupující, kterému je nemovitost rekonstruována tzv. na klíč!

Připomeňme si, že za společností FairTrade Reality stojí pánové Dominik Ondrůšek a Stanislav Chvapil, kteří se pohybují již několik let ve světě nemovitostí. Hlavní činností společnosti jsou především aktivity v oblasti realit, a to od realitního zprostředkování až po pronájem nemovitostí.

I v tomto případě se jedná o precizně naplánovaný projekt s velmi rychlou realizací, plným zajištěním a návratností kapitálu během pouhých 6 měsíců!
To vše při zhodnocení 8 % p.a. ve formě úvěru s balonovou splátkou na konci.