Stafon investice s.r.o.

Výnos
9.5 % p.a.
Způsob splácení
Anuitně
Splatnost
36 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 3 201 000 Kč / 3 000 000 Kč
Zainvestováno 3 201 000 Kč / 3 000 000 Kč
Podílí se 142 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Stafon investice s.r.o.

Příběh

Společnost Stafon investice s.r.o. (dále i „Stafon“) se od roku 2018 zaměřovala na stavební zakázky pro individuální zákazníky. V roce 2020 přijala nového ředitele a došlo k reorganizaci a profesionalizaci společnosti.

Od té chvíle také společnost zásadně rozšířila svůj záběr a začala nabízet kompletní portfolio služeb od projekce, realizace staveb i implementace chytrých domácností, zajištění veškeré dokumentace nebo i zajištění administrativy při případné dotaci. Zkrátka tak, aby zákazník měl plný komfort a svou stavbu nebo rekonstrukci tzv. „na klíč“.

Nejdůležitějším společným jmenovatelem je ve Stafonu spokojenost zákazníků a orientace na kvalitu poskytovaných služeb i odvedených stavebních prací.
Dle slov ředitele je společnost připravena masivně růst a investovat do lidí i marketingu. V roce 2021, tedy stále ještě v roce „covidu“ zvládl Stafon 15 projektů a nyní (v lednu) má již dalších 9 projektů nasmlouvaných pro rok 2022.

„Chceme se zaměřovat na cenově dostupné chytré domy s co nejnižší spotřebou energií, což je přesně segment, kde zájem velmi roste“ říká trefne ředitel společnosti Petr Martiška.

Dosazení managementu a profesionalizace společnosti jen prospěla, protože z přiložené analýzy a výkazu zisku a ztrát (pro přihlášené) je zřejmé, že Stafon enormně posílil na úrovni provozního výsledku hospodaření.

Poptávanou cílovou částku úvěru chce management Stafonu využít k investicím do rozšíření vozového parku, financování zásob i do rozvoje zaměstnanců.

Společnost čerpá provozní financování u FIO banky, která společnosti taktéž důvěřovala, a proto je tato investiční příležitost zajištěna osobním majetkem vlastníků společnosti. Podrobnosti naleznete opět v přiložených dokumentech (pro přihlášené)

O zakázky a dobré reference společnost nemá nouzi, poptávka na trhu je enormní a Stafon chce upevnit svou pozici. Investorům proto nabízí velmi nadstandardní 9,5% zhodnocení během 36 měsíců, tentokrát s anuitním splácením.
Investoři tak mohou na svém účtu očekávat každý měsíc splátku části jistiny i úroků, což v čase průběžně minimalizuje riziko.