Společenství stavebních firem a.s.

Výnos
8 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
10 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 4 454 000 Kč / 4 000 000 Kč
Zainvestováno 4 454 000 Kč / 4 000 000 Kč
Podílí se 126 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Společenství stavebních firem a.s.

Příběh

Společenství stavebních firem a.s. se primárně  zabývá pronájmem bytových i nebytových prostor, ale hlavně i jejich výstavbou, rekonstrukcemi a plánováním. To vše s využitím moderních technologií (např. vlastní CRM systém), SMART rozpočtů a synergií, které vznikají v rámci spolupráce dalších společností v oboru.

Včetně dalších společností pana Savynetse, který je zakladatelem a jediným akcionářem Společenství stavebních firem. Stojí také v čele i dalších úspěšných společností, mezi nimi např. Henderson Invest s.r.o., Design a Rekonstrukce s.r.o. a další.

Ve všech svých projektech pan Oleksandr Savynets těží ze svých zkušeností, které začal postupně nabírat zkušenosti v oboru již jako náctiletý. Postupem času se vypracoval a již v roce 2013 jako devatenáctiletý mladý muž vyhledával subdodavatelské zakázky a koordinoval party zedníků.
Mezi nimi byl často nejmladší, ale zkušenost a píle mu pomohly udržet týmovou pracovní morálku a mít skvělé výsledky.

V současné době pan Savynets zaměstnává více než 50 zkušených zaměstnanců a může se pyšnit dobře provedenými a lukrativními zakázkami, mezi nimiž jistě stojí za zmínku rekonstrukce vily Václava Havla nebo částečná rekonstrukce zámku ve Světlé nad Sázavou. Celkově již dokončili přes 150 projektů!

A jak to tak ve stavebnictví chodí, pokud dodržujete termíny a odvádíte kvalitní práci, rozkřikne se to a zakázky se hrnou.
Právě proto chce nyní pan Savynets investovat do nákupu stavebních strojů a užitkových vozidel v hodnotě 4 miliony korun, které budou využívány na stavbách.
Tyto vozidla a stroje přinesou další úspory oproti současné situaci, kdy si je společnost půjčuje a navíc budou generovat další tržby z pronájmu.

Zmíněné stroje poslouží jako zástava úvěru, a to společně s dozajištěním formou nemovitosti, která stojí na Staroměstském náměstí 17 v Mladé Boleslavi.
Tato nemovitostje nyní ve fázi kompletní rekonstrukce tří nadzemních podlaží, jednoho podkroví a dvou podzemních podlaží.
Nemovitost byla před započetím rekonstrukce využita i jako zástava v úvěru poskytnutém spol. Henderson Invest a poskytuje dostatečné dozajištění i pro tento úvěr díky LTV.

Úskalí stavebního boomu - ať už se jedná o novostavby či rekonstrukce - často vězí v kvalitě a rychlosti prováděných prací. V tomto případě však investoři mohou těžit z jistoty, kterou poskytuje přímý vliv a dohled na celý proces. Od plánování, tvorby rozpočtů až po hrubé i finalizační práce.

Proto se z našeho pohledu jedná o velmi lukrativní investiční příležitost, kdy během pouhých 10 měsíců mohou investoři zhodnotit kapitál o solidních 8 % p.a., navíc s plným zajištěním.