Slezské bytové domy s.r.o.

Výnos
8.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
24 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 10 377 000 Kč / 17 500 000 Kč
Zainvestováno 10 377 000 Kč / 17 500 000 Kč
Podílí se 400 investorů
Částečně zainvestovaná investice

Ne vždy se povede vybrat cílovou částku investice a proto společně s klientem hledáme jiné řešení.  Více informací

Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti Slezské bytové domy s.r.o.

Příběh

Společnost Slezské bytové domy s.r.o. (dále i “SBD”)  je dalším developerským projektem úspěšného podnikatele pana Marka Skubidy. Investoři naší platformy v minulosti opakovaně zafinancovali jeho další společnosti.


Jednou z nich byla M&M Skubida Trade, která působí v potravinářství a získané financování využila k velmi povedené expanzi. Ta se odrazila v meziročním růstu EBITDA o solidních 70 %. M&M Skubida Trade navíc před několika dny kompletně splatila svůj úvěr, takže investoři platformy finGOOD mají v předstihu zpět celou jistinu vč. zhodnocení 9 % p.a.!
Dalším úspěšně zafinancovaným projektem p. Skubidy je Slezskomoravská developerská, která finance využila k nákupu velmi lukrativních pozemků o rozloze 110 000 m2 a následné výstavbě rezidenčních i komerčních nemovitostí.

Z výše popsaného je zřejmé, že projekty pana Marka Skubidy jsou vždy smysluplné, pečlivě naplánované a navíc se investoři mohou těšit z příkladné platební morálky. To je pro nás vždy jeden z několika stěžejních indikátorů pro další vzájemnou spolupráci.

I proto nás těší, že se pan Skubida i s dalším ze svých developerských projektů obrátil na investory platformy finGOOD! Pojďme se tedy na projekt podívat blíže.

Společnost Slezské bytové domy s.r.o. se blíží k úspěšnému dokončení velmi nadstandardního rodinného domu o dispozici 6+1 a zastavěnou plochou 533 m2. Hodnota domu je aktuálním odhadem stanovena na 23 mil. Kč a po úplném dokončení bude jeho hodnota nejméně 25 mil. Kč. Očekávaná tržní cena však bude činit nejméně 35 mil. Kč. Tato nemovitost vč. pozemku je předmětem plného zajištění požadovaného úvěru. Dům byl představen potenciálním zájemcům, kteří již projevili zájem o koupi ihned po dokončení. V současné době probíhají finální jednání.

Tento moderní a nadstandardně navržený dům se nachází nedaleko lázeňského areálu v Klimkovicích, v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenérii s výhledem na panorama Beskyd. Atraktivita lokality je dále podtržena různorodou občanskou vybaveností.
Nákup pozemku a výstavba domu proběhla s pomocí externího kapitálu, k jehož refinancování chce nyní SBD využít právě úvěr poptávaný prostředníctvím naší platformy.

Vzhledem k velmi solidnímu zhodnocení 8,5 % během 24 měsíců si investoři rozdělí celkovou částku 3,4 mil. Kč. A to u investiční příležitosti s plným zajištěním ve formě nemovitosti!

Podívejte se na rozhovor s CFO investiční skupiny M&M Skubida Trade

Na co chceme půjčit

Refinancování úvěru a provedení dokončovacích prací na domě, který je určen k následnému prodeji.

Jaké jistoty nabízíme

Úvěr je zajištěn směnkou s avalem, notářským zápisem s přímou vykonatelností a uznáním dluhu a zástavou nemovitého majetku.