BlackBird Real Estate s.r.o.

Výnos
8.5 % p.a.
Způsob splácení
Balonově
Splatnost
18 měsíců
Končí za
Ukončeno
Zainvestováno 25 606 200 Kč / 25 000 000 Kč
Zainvestováno 25 606 200 Kč / 25 000 000 Kč
Podílí se 615 investorů
Tuto investici jste nestihli. Zaregistrujte se a příště vám nic neuteče.

Základní informace

  • Purkyňova 97a 61200 Brno

Soubory ke stažení

Dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

O společnosti BlackBird Real Estate s.r.o.

Příběh

Společnost BlackBird Real Estate s.r.o. (dále i “BBRE”) je progresivní developerskou společností s velmi zkušeným týmem. V jeho čele stojí pan Jan Kotaška, člověk který se mimo jiné podílel i na developerských projektech skupiny Penta a má více než 13 let zkušeností z rezidenčních a komerčních projektů.


V současné době se z přípravné do realizační fáze překlápí velmi zajímavý projekt, na kterém se svou investicí můžete podílet i vy!
Jedná se o výstavbu Rezidence U Červeňáku, kdy v blízkosti Pardubic vznikne transformací brownfieldu přes 1700 nových bytů, obchodů a komerčních prostor, které poskytnou novým obyvatelům plnou občanskou vybavenost a pohodlí moderního bydlení i při životě v srdci přírody.

Na bezmála 250 tis. m² vznikne nová čtvrť se spoustou zeleně, v blízkosti krajského města Pardubice.
“Chceme vytvořit čtvrť, kde se s chutí žije a nikoliv jen přespává. V posledních letech se ukazuje, že právě občanská (ne)vybavenost a nedostatek vyžití či zeleně je slabým místem života v satelitech. V Rezidenci U Červeňáku bude vše jinak!” říká s odhodláním Jan Kotaška, CEO spol. BBRE.

Za pravdu mu dává i zájem o byty, které se dostaly do první prodejní vlny během podzimu 2021. Těch bylo 47 a v rekordně krátkém čase byly ze 100 % zarezervovány.

Z popisu projektu a plánovaného počtu bytů je zřejmé, že finální částka násobně přesáhne cílovou částku tohoto úvěru.
V první etapě dojde k výstavbě jednoho bytového domu o 235 bytech a celkový rozpočet této etapy se blíží 900 mil. Kč. Při realizace této i dalších etap se počítá s účastí bankovního financování.
Částka 25 mil. Kč získaná prostřednictvím platformy finGOOD poputuje do finalizace přípravné fáze projektu a částečně do výstavby prvního domu z mnoha. Tato fáze je plánována na konec prvního kvartálu 2022.

Pokud vás zajímají podrobnosti rozpočtu a jednotlivých fází, neváhejte si prohlédnout přiložené analýzy a dokumenty (pouze pro přihlášené).

Vzhledem k obrovskému zájmu investorů naší platformy o investování do plně zajištěných developerských projektů jsme rádi, že právě tímto projektem můžeme zahájit nový rok. Věříme, že kromě velmi zajímavého zúročení 8,5 % p.a. zaujme investory i rychlá návratnost investovaného kapitálu během 18 měsíců!